22:55
Чемпіонат області, 7 тур, Прес - ФК Бараші 0:4
Швидкий гол В.Чорного на 4 хвилині матчу, який добив м'яч після удару по воротам Ю.Грицини, практично зняв питання про переможця матчу.
ФК Бараші: С.Вознюк - В.Мухін (к), Ю.Галюк, О.Максимчук (В-н Коваленко, 65'), Ю.Грицина - О.Горобець (В-й Коваленко, 55'), С.Литвиновський, І.Чапський, Ю.Коваль - Д.Бабич, В.Чорний
Голи:0:1 В.Чорний (4'), 0:2 О.Горобець (23'), 0:3 О.Горобець (33') 0:4  Ю.Коваль (70')
В середині першого тайму О.Горобець робить дубль в матчі, який двічі накрутив центральних захисників та незалишив жодних шансів голкіперу. Особливо красивим вийшов другий м'яч у ворота господарів. Ближче до перерви господарі, в складі яких були переважно молоді гравці, виконали непогано штрафний удар - вище перекладини. Зважаючи на спеку, арбітр матчу в середині кожного тайму робив додаткові перерви по 3 хвилини кожна. В другому таймі перші матчі за ФК Бараші у вищій лізі зіграли Віталій та Валентин Коваленки - гравці ФК Ємільчине. Четвертий м'яч у ворота Преса, після виконання кутового удару забив Ю.Коваль.
Господарі мали чудовий момент для проведення в матчі голу престижу - стійка воріт. Перемога над аутсайдером дозволила команді розташуватись за лідерами, з якими ФК Бараші гратиме відразу після перерви - вдома Хіммаш (21 серпня) та на виїзді Звягель-750 (28 серпня).

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1444 | Додав: sportem
Всього коментарів: 6
6 sportem   (22.07.2010 19:43) [Материал]
Легіон збирається наверстати втрачене в 2 колі. Трохи автор букв пропустив - с.ека ?

5 sven   (20.07.2010 11:18) [Материал]
Во время игры в Радомышле произошла следующая ситуация... Команда Прес доигрывала матч с 12 футболистами (вышел игрок на замену во втором тайме а с поля не ушел другой) судья не заметил это. biggrin За команду Энергия Романов во время встречи с Барашами участвововала 2 (два) незаявленных футболиста Вот такие вещи происходят в нашем футбольном хозяйстве

4 tigra777   (19.07.2010 22:25) [Материал]
ребята и президенты клуба вы конечно не обижайтесь но в прошлом году у вас был хороший крепкий коллектив,а сейчас не то.СЕЙЧАС ТОЛЬКО ДЕНЬГИ.Ребята пихают друг-другу,так нельзя делать.Да и место в турнир.таблице не то как в прошлом году.Где те футболисты которые играли год назад?НАПИШИТЕ ПУСТЬ ЛЮДИ ЗНАЮТ!!!!!!!!!

3 sportem   (18.07.2010 18:51) [Материал]
Внесено зміни в таблицю ДЮФК Коростень - Хіммаш -/+, без забитих м'ячів (0:3).

2 sven   (18.07.2010 14:25) [Материал]
Саша Горобец забил свой третий гол в чемпионате. Юра Коваль свой второй гол в двух последних играх. Витя Чорный прервал засуху.... Поздравляем их. Надеемся что во втором круге результативность больше будет. Ждем только побед!!!!!!!

1 sven   (18.07.2010 14:18) [Материал]
на район сыграли 18 июля Бараші -- ФК Ємільчине 0-4 ( первый тайм 0-2)