21:57
Першість області, 2 тур, Зоря-Енергія-2 - ФК Ємільчине 0:0
2 тур, 13 червня 2010, 16.15, Зоря-Енергія-2 (Романів) - ФК Ємільчине 0:0
ФК Ємільчине: 1. О.Кузьменко, 4. К.Гольц, 13. В. Антощук (к), 15. В.Тимощук (7. Д.Білоцький, 54), 2. Р. Бондарчук, 11. Я. Климчук, 10. В. Попович, 5. О. Дубняк, 14. П. Гриневич, 16. О.Приймак, 9. В. Ярошук

На 10 хв. за зрив небезпечної атаки господарів жовту картку отримав В.Антощук. Через 10 хв. капітану ФК Ємільчине вдався дальній прицільний штрафний удар, м'яч з правого нижнього кута витягнув голкіпер. Футболісти ФК Ємільчине заволодівши територіальною та ігровою ініціативою атакують ворота господарів. Небезпечно пробивають по воротам О.Дубняк, В.Попович, трішки вище перекладини пролітає м'яч після штрафного удару Дубняка. Після передачі Ярошука знову не пощастило О.Дубняку, голкіпер перевів м'яч на кутовий. Після розіграшу кутового та підступного удару головою під перекладину голкіпер рятує ще раз господарів. Після перерви О.Дубняк вийшов один на один з голкіпером та пробити, того, між ногами невдалося. Через кілька хвилин черговий штрафний удар О.Дубняка пролітає над перекладиною. В середині другого тайму провівши ряд замін, господарі додали справжньої енергії в свої дії. Після стрімкої атаки господарів м'яч пролетів поруч з стійкою воріт, після кутового удару ще один небезпечний удар головою. Кінцівка матчу переможця також не виявила, фінальний свисток арбітра фіксує нічию - 0:0.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1943 | Додав: sportem
Всього коментарів: 201 2 3 »
20 sportem   (05.07.2010 23:46) [Материал]
Інформація сайту ФК Миропіль
"Зоря-Енергія-2" домашньою грою проти ФК"Ємільчине" стартувала в першій лізі чемпіонату області з футболу. За "Зорю-Енергію" виступали гравці нашої команди.
Ворота захищав Хоменко Віктор, на заміну вийшли Годун Олександр та Дашковець Андрій. Дивно, але один з кращих нападників району Рибальченко Юрій не потрапив до заявки на гру. Гра пройшла за переваги ФК"Ємільчине", та свої моменти для взяття воріт гості втратили. У підсумку на табло нічия 0-0.
Слід відзначити, що "Зорю-Енергію" від поразки врятувала близкуча гра воротаря ФК"Миропіль" Хоменка Віктора. Пезперечно Віктор був кращим гравцем матчу. Виручив команду в багатьох моментах, особливо коли двічі перемагав нападників у виходах тет-а-тет.

19 Maks1983   (22.06.2010 21:29) [Материал]