Гостей: 1
Користувачів: 0

16:26
1/2 фіналу ФК "Бараші" - ФК "Бердичів" 1:1 (4:3 пен.)
Після результативної нічиєї 1:1 в Бердичеві ФК Бараші ще більш зміцнили шанси та надії вболівальників команди на вихід до фіналу. Інформацію про матч у різних ракурсах в достатньому обсязі можна було  переглянути на сторінках Інтернет-сайтів Бердичева. Спростування упередженого ставлення представників преси до команди ФК Бараші можна прочитати в словах тренера ФК Бердичів Р.Бальчоса "що причина  не надто вдалого результату для його команди полягає у тому, що гравцям не вдалося виконати тренерські настанови, нав’язати супернику власний стиль та жорстку гру".

ФК Бараші - ФК Бердичів 1:1, 4:3 пен.

ФК "Бараші": 23. Д.Міхєєв (1. С.Вознюк, 115), 7. І.Шевчук (к, 14. Д.Іщук, 85),  3. Ю.Галюк, 4. В.Чабак, 9. О.Максимчук, 77. О.Ганько, 10. С.Литвиновський, 27. О.Горобець, 8. Ю.Коваль, 17. Р.Козаренко (11. І.Чапський, 46), 5. М. Слободян
Запасні: 22. Ю.Зінченко, 15. Р.Майданович, Тренери: В.Тищук, В.Зінченко
ФК "Бердичів": 23 Т.Панасюк, 16 В.Подгарський, 5 Д.Худинець, 4 С.Данілевич, 14 Д.Коломієць, 8 В.Ярощук (7 О.Майданюк, 101), 10 А.Романюк, 2 І.Шумило (15 Д.Вакула, 63, (18 А.Мкртчян, 91)), 3 А.Лозовий, 6 М.Малашин (17 В.Лобанчук, 97), 11 В.Криденцер
Запасні: 12 Є.Костенко, 9 В.Іськов, 20 Р.Бальчос
Тренер: І.Лисюк
Арбітри матчу: А.Загоруйко  - Ю.Горащук, О.Свірідов (всі Житомир)
Голи:1:0 - Ю.Коваль (8), 1:1 - В.Ярощук (45)
Пенальті: 0:1, 1:1 Слободян - 1:2, 1:2 Чабак (Панасюк) - 1:2 (Вознюк) 2:2 Горобець - 2:3, 3:3 Галюк - 3:3 (Вознюк), 4:3 Литвиновський
Тренерські настанови ФК Бердичів ненадовго затримали матч, о 14.05 головний суддя А.Загоруйко дав стартовий свисток. Після оголошення складів команд та привітань на адресу футболістів, уболівальників свою частку привітань від диктора стадіону отримали також фани ФК Бердичів, але обвівши поглядом стадіон розгледіти SWS не вдалося. Заволодівши ініціативою на полі футболісти ФК Бараші забивають швидкий м'яч у ворота суперників. Не дуже приємний початок вийшов для гостей та фанів ФК Бердичів, які тільки розмістились на трибуні стадіону. Перша півгодина матчу пройшла за повної переваги команди ФК Бараші, яка намагалася створити комфортний рахунок в грі. В ці хвилини склалось розчарування від гри ФК Бердичів, адже вболівальники чекали гарної гри від обох команд. Під кінець першого тайму гості почали більш активні дії в нападі. На заключній хвилині В.Ярощук, проявивши індивідуальну майстерність, зрівнює рахунок в матчі. Говорити, що м'яч був не по грі, чи не логічним, не слід. Це - ФК Бердичів, який має дуже високий відсоток завершення гольових моментів.
Відразу після перерви гості намагалися забити ще один м'яч, скористатись психологічною перевагою. В ці хвилини найбільш активним на полі був граючий тренер ФК Бердичів І.Шумило, який за допомоги брутальної лайки на адресу своїх партнерів (за помилки) намагався активізувати дії команди на вирішальний наступ. Звичайно, ці хвилини були дуже небезпечними для команди ФК Бараші, перевагу гостей відчули і вболівальники на трибунах. Але така гра тривала зовсім недовго, два простріли С.Литвиновського справа та зліва вздовж лінії воротарського майданчика замкнути футболісти ФК Бараші не встигають. І.Чапський вдало входить в гру та втрачає нагоди забити м'яч в сітку воріт Т.Панасюка. Інші атаки команди ФК Бараші можна спостерігати на відео.  В заключні хвилині основного шансу ФК Бердичів мав чудовий шанс забити м'яч, який після удару нападника гостей вдарився в стійку воріт і прокотився біля лінії воріт. В іншому випадку м'яч, який потрапив в сітку воріт, було відмінено - офсайд. З рішенням арбітра можуть не погодитись, можливо, тільки фани ФК Бердичів, адже в бліц-інтерв'ю редакції газета "Народна Трибуна" Р.Бальчос відзначив, що суддівська бригада справилася з своїми обов'язками, а післяматчева серія пенальті - лотарея, в якій пощастити може кожній команді.
Приємно, що команда ФК Бараші в додатковий час шукала своє щастя біля воріт суперників. З травмами матч завершували Ю.Коваль, М.Слободян, також через травму залишив поле капітан команди І.Шевчук. ФК Бердичів, який провів три заміни в додатковий час, шансів практично немав, натомість ФК Бараші прагнули до останньої хвилини вирвати перемогу. А тактична заміна голкіпера за п'ять хвилин до завершення додаткового часу свідчить, також, про перевагу тренерського штабу ФК Бараші в цьому матчі. В.Тищук в післяматчевому інтерв'ю М.Мельнику, головному редактору НТ, на запитання "- Хто найкращий в матчі?" цілком справедливо відзначив всю команду, кожний футболіст доклав максимум зусиль, майстерності для загальної перемоги. Після переможного удару капітана команди С.Литвиновського вболівальники та футболісти ФК Бараші пережили  приємні  хвилини, миттєвості перемоги в півфіналі Кубка області 2010.
sportem

Оперативний звіт матчу ФК Бараші - ФК Бердичів
22 травня 2010 року на Центральному стадіоні смт.Ємільчине відбулася півфінальна гра на Кубок Житомирської області між командами ФК "Бараші" та ФК "Бердичів". Перша гра на стадіоні "Шкіряник" в Бердичеві закінчилась нічиєю 1:1. Досить молода та дисциплінована бердичівська команда рішуче налаштована і сьогодні, але і наш колектив  бажає нарешті потрапити до фіналу, так що боротьба очікується напружена.
Закінчився перший тайм гри - рахунок 1:1. Гол на рахунку Юрія Коваля (8 хв), суперники на жаль на останній хвилині зрівняли рахунок, чекаємо продовження.
...Отже 1:1 і очікуємо додатковий час, і бажаємо успіху нашій команді.
Додатковий час завершився без голів, переможець двобою визначився в серії післяматчевих пенальті, а це як всі знають лотарея, і я радий повідомити всім вболівальникам ФК "Бараші", що наша команда перемогла і вийшла вперше в історії Ємільчинського футболу до фіналу Кубка Житомирщини. Вітаю всіх прихильників команди з таким великим успіхом. Тепер на колектив чекає фінал, керівництво ФК "Бараші" закликає всіх прихильників підтримати команду у фіналі.
Artes
Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 2871 | Додав: sportem
Всього коментарів: 181 2 3 »
18 Artes   (29.05.2010 22:37) [Материал]
Ну что друзья мои болельщики ФК "Бараши" давайте пожелаем команде успехов в завтрашней исторической игре, дай бог команде сыграть так как мы желаем, а если так будет то мы победим и привезём трофей о котором и не могли мечтать даже в самых прекрасных снах ещё несколько лет назад. Удачи команде, поддержите меня болельщики ФК "Бараши".

17 sportem   (28.05.2010 15:37) [Материал]
Матеріал газети Народна Трибуна про матч ФК Бараші - ФК Бердичів 1 сторінка 6 сторінка

16 sportem   (27.05.2010 16:26) [Материал]
30 травня о 17.00, є інша фінормація? Виїзд о 13.00 біля РДА.

15 football33   (27.05.2010 16:07) [Материал]
А коли точно фінал Кубка області?

14 Artes   (26.05.2010 21:33) [Материал]
Ну это уже по деловому, как у людей тем более за небольшие деньги получить массу удовольствия, тем более если победим мы, жаль что меня не будет, но ничего я буду в курсе.
Так что давайте ребята все на поддержку команды, такого никогда не было и вам повезло такое увидеть и если что................. beer booze

13 Yaroslavson   (25.05.2010 16:50) [Материал]
також можна звертатися по моб. телефону 0989723637

12 Yaroslavson   (25.05.2010 14:46) [Материал]
організовується поїздка вболівальників ФК Бараші на фінал в м.Житомир хто бажає поїхати звертайтесь по тел. 4-20-36 приблизна вартість поїздки 20-25 грн! планується їхати декількома автобусами!!!

11 sportem   (25.05.2010 10:52) [Материал]
Тут (Інтернет) чомусь більш на негативні повідомлення налаштовані, але на стадіоні (чітко видно на відео) зовсім інша атмосфера. Кількість глядачів непросто визначити, але крім Барашів, Ємільчиного, були з Підлуб, Кулішів, Серід, Малої Глумчи, Рудні-Іванівської, Степанівки, Хутір-Мокляків, Параніне та інших сіл району.

1-8 9-16 17-18
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.