Гостей: 1
Користувачів: 0

23:07
1/2 фіналу, ФК Бердичів - ФК Бараші 1:1
Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь наших суперників ФК "Бердичів", але попереду ще другий тайм, так що віримо в нашу команду. Гол на рахунку Максима Малашина.
В другому таймі Юрій Галюк ударом головою зрівняв рахунок, отже як і в минулому році 1:1, і хороші шанси на вихід до фіналу. За словами Генерального директора Валерія Зінченко бердичівська команда виявилась дуже організованою та дисциплінованою, тим більша заслуга нашої команди, яка зуміла забеспечити хороший результат перед грою відповіддю. Особливо, як сказав Валерій, постарався Галюк, він почав відпрацьовувати довіру тренерського штабу, і ось результати. Вся команда зіграла добре, всі молодці.

Гра відповідь відбудеться 22 травня 2010 р. в смт.Ємільчине о 14.00. Всі на підтримку ФК "Бараші".

Шановний Sportem!
Виїзжайте в 4.00 ранку і в 14.00 будете на матчі. Олександр Володимирович прошу сприяння.

12 kloc   (17.05.2010 22:13) [Материал]
Бараші ви найкращі.Перемога буде за вами)))))

11 Artes   (17.05.2010 18:42) [Материал]
Против ФК"Бердичев" не играли два ведущих игрока Козаренко и Коваль они травмированы,
но до субботы Коваль должен восстановиться,ну а в основном команда готовится к игре в усиленном режиме.

7 sportem   (14.05.2010 13:36) [Материал]
За відсутності з 15 по 22 травня матчі 1/2 фіналу висвітлювати не зможу. Фото з Бердичева очікуєм від sven'a, в Ємільчині допоможе nord88-91. Хто бажає надати матеріал пишіть. Буде не просто, бажаю команді ФК Бараші показати результативну гру та виправдати надію вболівальників на перемогу в Кубку області!!!