20:32
1/8 фіналу, ФК Ємільчине - Звягель-750 2:3
24 квітня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Житомирської області між командами ФК Ємільчине - Звягель-750 (Новоград-Волинський). Молода команда господарів дала бій срібному призеру минулого чемпіонату області. Виграючи двічі в ході матчу, господарі за 8 хвилин пропустили третій м'яч. Удар зі штрафного в стилі Алієва виконав нападник гостей Ю.Перін.
ФК Ємільчине - Звягель-750 2:3 (2:2)
Голи: 1:0 Д.Драгомірецький (5), 1:1 М.Войтович (10), 2:1 Д.Драгомірецький (33), 2:2 Я.Корнійчук (37), 2:3 Ю.Перін (82)
Арбітр:
Володимир Дорошенко (Житомир)
ФК Ємільчине:
1. Дмитро Білоцький, 5. Валентин Коваленко, 4. Костянтин Гольц (13. Вадим Антощук), 10. Віталій Коваленко, 11. Ярослав Климчук (к), 16. Андрій Сабадаш, 15. Віктор Жеребчук, (18. Олег Приймак) , 17. Олександр Дубняк, 8. Денис Драгомірецький, 9. Володимир Ярошук, 19. Роман Бондарчук
Запасні: 7. Артем Куницький, 2. Микола Смиковський, 3. Володимир Тимощук, 14. Олександр Бацюн
Звягель-750: 1. Максим Дубров, 2. Віталій Ванжура (14. Олександр Загривий,), 4. Юрій Ковальчук, 6. Ігор Ковальчук, 7. Юрій Перін, 8. Дмитро Лободін, 9. Михайло Войтович (12. Володимир Слив'янчук), 10. Дмитро Горбаченко (к), 11. Роман Весельський, 15 Сергій Бадрак (17. Олександр Герасименко), 19. Ярослав Корнійчук
Запасні: 13. Павло Осарчук

Гості на правах фаворита активно розпочинають матч, але на 5 хвилині футболісти ФК Ємільчине проводять результативну атаку. Нападник господарів Денис Драгомірецький протаранив кремезних захисників гостей та  підступно-повільним ударом повз голкіпера відкрив рахунок матчу. Футболісти Звягеля швидко відігралися, через 5 хвилин М.Войтович поцілив у нижній кут воріт. Ініціатива, якою володіли футболісти Звягеля в першій половині тайму, поступово зникає. Набільш небезпечний момент виник після подачі кутового удару, але м'яч минув ворота господарів. Футболісти ФК Ємільчине починають активно грати в нападі, змарнуваши кілька моментів (серед них удар Я.Климчука, якому трішки забракло влучності), господарі вдруге в матчі виходять вперед. Дубль на свій рахунок записав Драгомірецький, замкнувши передачу зліва під перекладину воріт. Відігрались гості на рівному місці, Я.Корнійчук наніс сильний удар, м'яч влучив прямо в голкіпера, але все-таки потрапив у ворота...

Після перерви, на 55 хвилині, В.Ярошук точною передачою вивів Драгомірецького один на один по центру воріт з голкіпером гостей. Нападник вирішив обіграти голікіпера, але М.Дубров в падінні рукою зачепив трішки м'яч, який далековато "відскочив" від Дениса.  Стовідсотковий момент, на жаль було втрачено. Футболісти Звягеля, слід зазначити,  мали також кілька дуже небезпечних гольових моментів (та володіли більше м'ячем) протягом другого тайму. Але реалізувати їх не зуміли, крім удару зі штрафного Ю.Періна, який не залишив жодних шансів голкіперу. 2:3 - з полегшенням зітхнули уболівальники гостей та самі футболісти Звягеля. Футболісти ФК Ємільчине приємно порадували  численних любителів футбола своєю грою. Адже Звягель-750 грав  практично своїм найсильнішим складом, яким минулого року виборов срібні нагороди чемпіонату та змагався в 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів 2009 р.

Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 2851 | Додав: sportem | Теги: Звягель-750, ФК Ємільчине
Всього коментарів: 121 2 »
12 sportem   (30.04.2010 18:28) [Материал]
У районі, схоже, з'явилася ще одна серйозна команда. Мова йде про виступ ФК Ємільчине в Кубку області з футболу. До її створення підійшли толокою: гравці, тренери, сонсори С.Жилюк, В.Козюн та районна влада, яка, за словами голови райради В.Ширми, теж не стоїть осторонь.
І хоча перший млинець видався глевким програли 2:3 Звгелю-750, амбітні плани ємільчинці реалізовуватимуть у першості області з футболу. Про це заявив один із спонсорів команди С.Жилюк.
НТ, 30.04.10

11 kvalentyn1@   (28.04.2010 22:34) [Материал]
дякую за хороший матеріал по грі smile

10 sportem   (28.04.2010 18:01) [Материал]
Додана фотогалерея матчу.

9 Ingardio   (26.04.2010 10:02) [Материал]
Вітаю з непогаю грою, як на початку сезону, і достойним результатом!!!
Подальших успіхів!!! smile

8 Vovinho   (25.04.2010 22:21) [Материал]
дяк_за_віДео!
recoba respect

7 recoba   (25.04.2010 21:30) [Материал]
Тут відео, sportem може додасть до колекції:
Ответ: Додаємо до колекції найкраще відео!!!

6 shved   (24.04.2010 20:44) [Материал]
Дякую за гру, ФК Ємільчино у першому таймі мали 5 моментів (100%), два забили. У другому таймі, не вистачило скоріш за все азарту, або просто злякалися, що можуть грати на рівних з самим ЗВЯГЕЛЕМ (пишу, а самому приємно tongue ).

5 Yaroslavson   (24.04.2010 20:37) [Материал]
слова одного з представників Звягель - 750 " ребята такой командой за призовые места в областе надо бороца ,а не на район играть... " мова йшла про першу лігу