10:34
Волейбольний кубок пам'яті воїнів-інтернаціоналістів
27 лютого в спортзалі гімназії відбувся волейбольний турнір, присвячений пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. У турнірі брали участь команди Ємільчиного, Коростеня, Новограда-Волинського та команда Серпутьків (Київ).
Під час церемонії відкриття турніру виступили: голова райради В.Ширма, селищний голова Л.Філоненко, голова районної спілки воїнів-афганців М.Заїка.

ДБК (Київ) - Коростень 2:0 (25:18, 25:14)
Турнір відкрили команди м. Коростеня та Серпутьків, які цього разу представляли ДБК (Київ) - переможці попередніх турнірів, що відбулися в спортзалі гімназії цього року. В першому сеті коростенці на відмітці другого технічного тайм-ауту (умовного) вигравали 16:13, але фінішний ривок 12:2 демонструє перевагу в класі столичних гравців над суперником. В другому сеті картина не змінилася 25:14.

Ємільчине - Новоград-Волинський 2:1 (22:25, 25:22, 15:7)
Перший сет матчу Ємільчине-Новоград-Волинський за командою гостей 25:22. Перевага ємільчинців в другому сеті (2-4 м'яча) зникає за рахунку 20:20. Тайм-аут, який взяв капітан команди В.Ширма вносить перелом в сеті 25:22 та розгром на тай-брейку 15:7. В ході якого вагомий вклад в перемогу вніс Євген Шолкін.
Ємільчине:
Волощук, Бацюн, Довгополий (Білоцький), Черкес (Ятлук), Шолкін, Ширма,
Шпінь

ДБК (Київ) - Новоград-Волинський 2:0 (25:13, 25:23)
Після відчутної переваги в першому сеті 25:13, в другому відпочинок отримали кращі гравці команди ДБК (Київ). Рятувати ситуацію команда ДБК вирішила за рахунку 19:12 на користь суперника. Вихід на заміну гравця №2 та переваги, як і не було -  22:22, далі без суперсенсації.

Коростень - Ємільчине 2:0 (25:13, 26:24)
Матч Коростень-Ємільчине несподіванки також не приніс, крім відчутної боротьби команди господарів в другому сеті 26:24.

ДБК (Київ) - Ємільчине 2:0 (25:17, 25:18)
Наступний матч ДБК (Київ) - Ємільчине для переможців турніру занадто легким не став, рахунок та пристрасті на майданчику це наглядно продемонстрували.

Коростень - Новоград-Волинський 2:1 (25:15, 19:25, 15:3)
Заключний матч Коростень - Новоград-Волинський завершився з несподівано рідкісним рахунком для тай-брейку 15:3.

Переможці турніру отримали кубок та грошову винагороду 400 грн. ІІ місце - 300 грн., ІІІ місце - 200 грн. Спонсорами турніру стали місцеві підприємці, серед яких гравець Ємільчиного І.Бацюн. К
ращі гравці  чотирьох команд отримали премії по 100 грн.

Державний будівельний комбінат Верховної Ради України (Київ) - переможці турніру
Категорія: Волейбол | Переглядів: 1760 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
5 Ваня   (07.03.2010 18:31) [Материал]
Я все зрозумів але знаєте Ви що на наступну суботу в Житомирі відбудеться волейбольний кубок Зорі

4 sportem   (06.03.2010 13:56) [Материал]
Чемпіонат мав сьогодні стартувати, але через відсутність ... команди дівчат ДЮСШ перенесений на наступну суботу.

3 Ваня   (06.03.2010 13:51) [Материал]
запитання всіляки кубки проводим з волейболу а про чемпіонат, що забули він хотя би буде

2 sportem   (02.03.2010 18:10) [Материал]