20:22
1/16 фіналу, Кубок Житомирщини 2009
В 1/16 фіналу кубка Житомирщини 2009 ФК "Бараші" в смт. Ємільчине приймав команду "Атлет" (Житомирський р-н). На поле в господарів вийшла оновлена команда ФК  "Бараші". З минулорічного складу на полі з'явився тільки капітан І. Шевчук. В першому таймі футболісти ФК "Бараші" двічі відправили м'яч в ворота суперників. Заробивши пенальті І.Шевчук не зумів його реалізувати, голкіпер розгадав намір капітана господарів, який пробив по центру воріт.

В другому таймі голи в ворота гостей залітали,  майже, через удар. Фінальний рахунок матчу 10:0 на користь ФК "Бараші". 18 квітня ФК "Бараші" в смт. Ємільчине прийматиме команду "Звягель-750" (м. Новоград-Волинський). Запрошуємо вболівальників футболу на  один з центральних матчів 1/8 фіналу кубка області. Згідно показників команда гостей найкраща команда області за минулу другу половину року (переможець 2 кола чемпіонату області у вищій лізі та володар Кубка осені). Перемігши такого грізного суперника команда Ємільчинського району займе місце фаворита на шляху до фіналу кубка Житомирщини 2009.

Фото після матчу

Про значення меценатства дали підставу ще раз задуматись вихідці з Барашів С. Котвицький, В. Тищук, В. Зінченко, В. Шафаренко, О. Павленко, С. Романчук, які взяли на себе фінансування виступу ФК "Бараші" у змаганнях на кубок області з футболу. І результат не забарився. В 1/16 фіналу ФК "Бараші" в Ємільчиному приймали "Атлет" (Житомирський р-н). Після "скромних" 2:0 у першому таймі, голи посипалися у ворота гостей на різні смаки після перерви. В результаті - 10:0 і серйозна заявка на успішний виступ у даному турнірі.
М.Мельник, "Народна трибуна", 17 квітня 2009 р.

19 sportem   (20.04.2009 00:16) [Материал]
121212, - до даних ЦВК додай школярів та дошкільнят.
Після возз’єднання Правобережної України з Росією Ємільчине з 1796 року стало містечком Новоград-Волинського повіту Волинської губернії. З 1923 року Ємільчине стало адміністративним центром одного з найбільших поліських районів – Ємільчинського.
Прийми співчуття Сущенко В.І. (НТ, 17.04.09) та ФК "Коростень" - втратою статусу "лідера" Житомирщини.
P.S. Прізвище спонсорів трішки вище, невже не вгледів?

18 121212   (19.04.2009 16:26) [Материал]
Artes, Здається в Барашах ледве 1500 набереться і на початку 60-х Ємільчине було звичайним селом, а Бараші - райцентром. А хто спонсор - це не той голова сільсгосппідприємства, що вже біля 40 років керує.

17 авангард   (18.04.2009 11:44) [Материал]
2 Джон.
Читай уважніше коментар - він написаний зі слів тих людей з якими я спілкувався. І акцент на тих футболістів які грають по суботам у вінніці я не ставлю. Так що мій спортивний інтерес виключно втому щоб зберегти футбол в селищі Довбиш. А свої репліки остав собі.

16 Artes   (17.04.2009 21:18) [Материал]
Бараши это большое село с населением более 2000 человек,до 1963 года-районный центр,до войны город.Команде желаю удачи и успеха.

15 Джон   (17.04.2009 17:13) [Материал]
2 авангард: зазвичай не люблю рахувати чужі гроші, але якщо збудеться все обіцяне Вами Вашим гравцям, то принаймні двомісячний бюджет "Авангарда" також має наближатись до 50 тис. грн.. І це в першій лізі? А де ж згаданий Вами спортивний інтерес? То барашівці, вклавші гроші, хоч якийсь результат матимуть: можуть виграти кубок. А Ви? І ще запитання: а що ж Ви робитимете, якщо в області дійсно буде лише одна ліга? Адже усі Ваші провідні гравці гратимуть по суботах в чемпіонаті Вінницької області.
Розумію, що офф-топ, але знову-таки тут, оскільки написано тут.

14 shved   (17.04.2009 15:45) [Материал]