23:20
Університаріо - переможець Кубка Литвина
5 грудня на центральному стадіоні смт Ємільчине відбувся турнір з міні-футболу Кубок Литвина. В змаганнях брали участь 11 команд, які були розбиті на 4 групи.
Університаріо - Підлуби 2:1 д.ч. (1:1)
 Згідно сліпого жеребу в групу з 2 команд потрапили Університаріо та Підлуби. Граючи не найсильнішим складом Підлуби першими відкрили рахунок матчу, який тримався до останньої хвилини матчу. Приблизно за 20 секунд до фінального свистка В.Ярошук врятував Університаріо від фіаско в матчі та на турнірі. В доданий час (2*5 хвилин) штурм команди Університаріо завершився автоголом гравця Підлубів.

ЗОШ (Куліші) - Нива (Куліші) 2:4
Булз - ЗОШ (Куліші) 1:2
Нива (Куліші) - Булз 3:0
Після закінчення цього матчу відразу розпочався поєдинок Булз-ЗОШ (Куліші). На 18 секунді Михайло Курносов забиває найшвидший гол на турнірі. За кілька хвилин до завершення матчу гравці ЗОШ двічі вразили ворота Миколи Загривого та вирвали перемогу 2:1.

Сербо-Слобідка - Городок 1:6
Городок - Чміль 3:1
Чміль - Сербо-Слобідка 4:1
 Несподіваною стала участь в турнірі команди Чміля. Дебютанти уникнувши розгрому в матчі з чемпіонами минулого турніру Городком (кубок Осені) - 1:3. В матчі з Сербо-Слобідкою святкували перемогу 4:1 та оформили суперникам статус "головних невдах" турніру.

Полісся - Тайки 1:0
РВ УМВС - Полісся 1:0
Тайки - РВ УМВС 0:1

Працівники РВ УМВС мінімально перемогли команди Полісся (ЗОШ №1) та Тайки - 1:0, у півфіналі в доданий час поступились Кулішам 0:2, які захищали кольори "Ниви".
1/2 фіналу
Нива (Куліші) - РВ УМВС 2:0 д.ч. (0:0)
Університаріо - Городок 2:0 пен. (0:0, 1:1 д.ч.)
  В матчі Університаріо-Городок глядачі також в доданий час побачили два м'ячі (О.Бацюн - Я.Куницький), але фіналіст турніру визначився в серії пенальті.

ІІІ місце
Городок - РВ УМВС 5:2
Фінал
Університаріо - Нива 2:0
 На початку другого тайму фінального матчу футболісти Університаріо забили два м'ячі  (автогол, В.Ярошук) команді "Нива", які забезпечили  команді перемогу в найпрестижнішому турнірі з міні-футболу, що відбувся цього року. Переможці отримали кубок та 250 грн., фіналісти - 150 грн., ІІІ місце - 100 грн.

Переможці турніру: Роман Остапчук, Вадим Антощук, Костянтин Гольц;
Ярослав Климчук, Володимир Ярошук,
Олександр Бацюн

P.S. Турнір було організовано за підтримки районної організації Народної Партії.
Категорія: Міні-футбол | Переглядів: 2840 | Додав: sportem
Всього коментарів: 431 2 3 4 5 6 »
43 sportem   (13.12.2009 16:51) [Материал]

42 recoba   (13.12.2009 14:56) [Материал]
І мені також довподоби. Навіщо конкурс, коли спортем створив гарну емблему. Дякуємо. biggrin

41 Yaroslavson   (13.12.2009 00:27) [Материал]