Гостей: 1
Користувачів: 0

22:46
Баскетбол. Спартакіада школярів 2010
8 - 10 грудня в м. Житомирі відбулися фінальні змагання  з баскетболу. Команда нашого району (Підлуби) в матчі за ІІІ місце поступилася коростенкам з рахунком 14:27. 1/4 фіналу: Ємільчинський р-н - Коростишівський р-н 36:16, м. Бердичів - Володарськ-Волинський р-н 80:4 1/2 фіналу: м. Бердичів - Ємільчинський р-н 73:23

28 листопада в м.Новоград-Волинську відбулися обласні зональні змагання з баскетболу серед хлопців та дівчат. Команди Ємільчинського району були представлені баскетболістами Ємільчинської ЗОШ №1 та командою Підлубів підсиленою двома спортсменками з Степанівки.

Ємільчинський р-н (Підлуби)- Новоград-Волинський р-н (Сусли) 16:13.
В І чверті баскетболістки нашого району повели 6:0. Після перерви (8:4) дві влучні атаки суперників - 8:9. Наша команда відповіла вагомішим камбеком - 16:9. Остання хвилина матчу не змінила результат на табло - 16:13 на користь команди нашого району.
Ємільчинський р-н (Підлуби) - м. Новоград-Волинський (ДЮСШ) 20:17
Команда м. Новоград-Волинська була представлена баскетболістками місцевого ДЮСШ. Граючи в себе на "паркеті" господарки вирвались вперед 4:2, але надалі перевагу захопили наші дівчата, які тримаючи суперників на відстані 4-2 очка довели матч до перемоги, не зважаючи на допомогу головних суддів та судді-хронометриста (остання чверть 20 хв. - за правилами грали "грязний" час).  Лідером команди,  кращим  снайпером  та гравцем турніру стала Світлана Гнатенко (Підлуби).

8 sportem   (10.12.2009 22:00) [Материал]
Грали з Коростенем, який виграв у півфіналі в Житомира... Вибороти призові місця найкращі шанси в дівчат з волейболу та гандболу, в хлопців гандбол, волейбол?.

7 nord88-91   (10.12.2009 21:34) [Материал]
Всеодно дівчата молодці!!!... Житомир, Бердичів може ще їм і не під силу, але ж позаду залишилися більш "відатні" райони і города. Удачі!

6 sportem   (10.12.2009 16:40) [Материал]
Коростень - Ємільчинський р-н (Підлуби, Степанівка) 27:14. Коростень на сьогоднішній матч виставив нову команду, а заявка на 12 чоловік. ФК Бердичів програв Спартакіаду по футболу, баскетбол підтвердив відсутність спортивних правил в Спартакіаді.

5 sportem   (09.12.2009 17:47) [Материал]
м. Бердичів - Ємільчинський р-н 73:23, 10.12.09 матч за ІІІ місце з Житомиром. Фінал м.Бердичів - Коростень

4 sportem   (08.12.2009 19:07) [Материал]

Ємільчинський р-н - Коростишівський р-н 36:16 Завтра матч за вихід у фінал з чемпіонками області командою м. Бердичева, які в іншому матчі перемогли Володарськ-Волинський р-н 80:4.

3 sportem   (05.12.2009 12:27) [Материал]
Фінал відбудеться 8-10 грудня в м. Житомир.