20:24
Чемпіонат району 2009. 11-12 тур
 В 11 турі чемпіонату району з футболу  команда Ємільчиного  взяла реванш, за поразку в першому колі, в команди Підлуб.  Господарі  здобули перемогу з  мінімальним рахунком 1:0.  Перший тайм пройшов за територіальної переваги господарів.  На 30 хвилині матчу  К.Куницький втратив можливість відкрити рахунок матчу, удар у ближній кут парирував голкіпер гостей Ю.Лугина.

Переможний м'яч на 51 хвилині після навісу К.Гольца ударом головою забив Вадим Антощук. Після пропущеного голу Підлуби активніше заграли в нападі. В одному з епізодів команду господарів від голу врятував О.Алєксєєнко. Голкіпер дотягнувся до м'яча, після удару зі штрафного Дмитра Греська, який після цього влучив в перекладину воріт.

До завершення чемпіонату залишився  1 тур, але до перенесеного матчу Андрієвичі-Ємільчине може додатись Куліші-Ємільчине. На поданий протест команди Кулішів (більше 2 легіонерів в матчі), в команди Ємільчиного є вагомий аргумент - незадовільне суддівство господарів. Під яким без вагань можуть підписатися представники Підлуб та Барашів. Варіанти перегравання матчу в Андрієвичах або Підлубах.
 Несподіваний рахунок зафіксовано в Андрієвичах, де господарі розгромили команду Барашів - 5:0. Матчі заключного туру для команд Бараші, Підлуби та Андрієвичі набувають важливого значення в боротьбі за 3-5 місце в турнірній таблиці.
Андрієвичі-Бараші 5:0     Хутір-Мокляки - Куліші 1:8

ХІІ тур 19 вересня
Бараші - Куліші 0:3     Хутір-Мокляки - Ємільчине -/+
Андрієвичі - Підлуби
0:1
 Перед грою в Андрієвичах відбулася презентація книги "Андрієвичі - мій рідний край, моя історія жива". Переможець матчу, за умови поразки команди Бараші від Кулішів, практично гарантував собі бронзові медалі чемпіонату. На 13 хвилині матчу, після удару в ближній кут нападника господарів Михайла Васильчука, м'яч торкнувся стійки воріт гостей. Через 7 хвилин Ю.Сейко, легіонер з Новоград-Волинська, забарився з ударом в штрафному майданчику, чи встиг згадати свої підлубівські коріння!?.

Правило двох легіонерів в матчі змусило кільком гравцям Андрієвич швидше поїхати додому (після перерви). На 65 хвилині вболівальники на стадіоні побачили справжє чудо (19 вересня - Михайлове чудо в українському народному календарі).  Після точної передачі С.Кашпуренка нападник гостей В.Дорош ударом головою відправив м'яч під перекладину воріт. Через другу жовту картку на 80 хв. поле залишив гравець Підлуб В.Гнатенко. В час, що залишився та в додані 7 хвилин гості довели матч до перемоги.
 Щедрість
та передбачливість Юрія Дмитренка, який приїхав RENAULT Master з Київа для перевезення команди гостей, закономірно зафіксувала - 1:0 на користь команд Підлуб.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2290 | Додав: sportem
Всього коментарів: 291 2 3 4 »
29 sportem   (20.09.2009 10:55) [Материал]
В Барашах гості затримали матч на півтори години, через перевірку паспортів футболістів команди Бараші. На фініші чемпіонату Куліші розігралися, до семи мінімальних перемог додали дві перемоги з великим рахунком - 3:0 та 8:1 з Хутір-Мокляками, які останню домашню гру з командою Ємільчине відмовилися грати.

28 sportem   (17.09.2009 23:28) [Материал]
Результат зафіксований з табло - 1:8. В "Колоса", який результат? -/+ чи 0:3 зафіксували. Проблеми в команді Ємільчине від ФСТ "Колос", а не сайту.

27 Yaroslavson   (17.09.2009 22:57) [Материал]
це про шо?????

26 Yaroslavson   (17.09.2009 22:55) [Материал]
я в шоці!!!! сам адмін вже пише про договірні матчі , а на Ємільчине жене wacko

25 hrekdv   (17.09.2009 22:34) [Материал]
"а у вас і Олевскиє були троє і сам Гресько приїхав з Одеси на цю гру!!" - О!!!, ну дякую, но слово "сам" в такому випадку треба писати вже з великої букви band beer

24 sportem   (17.09.2009 14:43) [Материал]
Можна й так, але схоже все на цирк. Навіщо чемпіонат, краще грати товариські матчі, як робить Рихальськ і Сербо-Слобідка. Kloc, який рахунок в серії?

23 куня   (17.09.2009 13:58) [Материал]
Якщо немає протоколу матчу то рахунок 3-0 на користь Кулішів" А якщо є протоколи то 8-1! мабуть матч був просто зіграний як товариський!

22 sportem   (16.09.2009 17:28) [Материал]
Хутір-Мокляки - Куліші 1:8, але перед матчем команди домовились на 0:3 - через відсутність кількох основних гравців Хутір-Мокляків. Який результат фіксувати?

1-8 9-16 17-24 25-29