Онлайн всього: 2
Гостей: 2

19:42
ФК "Бараші" - Спартак 4:0
 В переддень літа в матчі територіальними сусідами володарсько-волинським "Спартаком" ФК "Бараші розпочав свою переможну серію в Першості Житомирщині, яка вже нараховує 11 перемог поспіль (серед них дві технічні над ФК Брусилів). В суперника зовсім протилежний результат, в графі перемоги  - самотній нуль.

23 серпня 2009 р., 16.05, смт Ємільчине, стадіон "ДЮСШ", 22° С

ФК "Бараші": 23. Дмитро Міхєєв, 21. Віктор Чабак,  3. Володимир Мухін, 7. Ігор Шевчук (к), 77. Євген Саківський,  27. Роман Бондарчук (18. Віталій Коваленко - 76'), 11. Іван Чапський, 17. Віталій Попович (2. Олександр Охрімчук - 62'), 8. Юрій Коваль (5. Валентин Коваленко - 88'), 19. Сергій Литвиновський, 10. Михайло Слободян
Арбітр матчу: Ступаков Дмитро
Голи: 1:0 - В.Попович (18'), 2:0 - М.Слободян (52'), 3:0 - С.Литвиновський (75'), 4:0 - В.Чабак (89')

Команди на матч в Ємільчиному традиційно виходять під звуки "Футбольного маршу". На початку зустрічі директор стадіону В.Романуха оголошує склади команд.
 На 18 хвилині матчу В.Попович вдруге поспіль відкриває рахунок забитих м'ячів в домашніх матчах. В першому таймі,  в атаці,  гості запам'ятались прицільним ударом в лівий кут воріт, голкіпер господарів Д.Михеєв парирував удар.
Голкіпер гостей також кілька разів виручає свою команду.

Незабаром після перерви М. Слободян ударом головою подвоїв рахунок. С.Литвиновський втративши дві можливості відзначитись, на 75 хвилині забиває третій м'яч. На завершення матчу В.Чабак подарував тренеру ФК Бараші Валерію Тищуку в День народження красивий гол, м'яч трішки зрекошетів від захисника гостей та залетів за комірець голкіперу гостей.

Кожен домашній матч на трибуні стадіону за команду Ємільчинського району вболівають та підтримують його перші керівники та палкі вболівальники.
 30 вересня (неділя) ФК Бараші на виїзді в смт Чуднів зустрінеться з "Авангардом" (Довбиш), в цьому матчі обидва суперники гратимуть тільки на перемогу!

Категорія: Першість області | Переглядів: 1533 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 kloc   (26.08.2009 15:40) [Материал]
Ви просто хлопці молодці)))))Так продовжувати....

2 sportem   (25.08.2009 10:05) [Материал]
Матч Авангард - ФК "Бараші" відбудеться в смт Чуднів. До ФК Брусилів, Колоса приєднався Шахтар. Після Авангарда решту матчів ФК Бараші проведе вдома!!! (ФК Черняхів, Граніт, ФК Довбиш)

1 Gruzin222   (24.08.2009 16:59) [Материал]
На матчі присутній не був. Спасибі ФК Барашi, порадували хай Вам БОГ здоровячко дае З Днем народження тренер cry З Днем Незалежності Україно!