20:27
ФК "Бараші" - "Керамік" 2:0
 Стартовий матч другого кола Першості Житомирщини з футболу ФК "Бараші" провів з баранівським "Кераміком". Матч викликав підвищений інтерес, адже на старті  змагань (17 травня) "Керамік" переміг ФК "Бараші" - 3:1.
9 серпня 2009 р., 16.00, смт Ємільчине, стадіон "ДЮСШ", 23° С
Арбітр матчу: Дорошенко Володимир, - Ступаков Дмитро, Притулін Валерій
ФК "Бараші": 23. Дмитро Міхєєв, 2. Віктор Чабак,  3. Володимир Мухін, 7. Ігор Шевчук (к), 21. Євген Саківський,  27. Роман Бондарчук (77. Павло Гриневич), 11. Іван Чапський, 17. Віталій Попович (18. Віталій Коваленко - 84'), 8. Олександр Горобець, 19. Сергій Литвиновський, 10. Михайло Слободян (4. Олександр Охрімчук - 77')
Голи: 1:0 - В.Попович (38'), 2:0 - І.Чапський (76')

В другому колі в складі ФК "Бараші" дебютували троє футболістів: М.Слободян (
Єдність" Плиски - "Оболонь" Київ), В.Чабак ("Єдність" Плиски - "Геліос" Харків), Грабець (СДЮШОР Житомир). Натомість захисник Ю.Галюк, який в першому колі за ФК "Бараші" провів 2 матчі  (ФК Черняхів - ФК Бараші 2:3, ФК Довбиш - ФК Бараші 2:3), в другій половині футбольного сезону гратиме за "Звягель 750" (Новоград-Волинський).

Арбітр матчу без затримки о 16.00 розпочав гру. На початку матчу господарі мали невелику перевагу. Активністю, як завжди, виділявся С.Литвиновський. М.Слободян розпочинає виправдовувати аванси надані йому в газеті "Народна Трибуна".

Нападник втратив кілька нагод відкрити рахунок матчу, спочатку голкіпер відбив удар головою нападника, пізніше витягнув м'яч з-під поперечини воріт, після удару лівою ногою зі штрафного удару. Але майстерність Михайла, який виконав ювілірну передачу та точний удар головою Віталія Поповича на 38 хвилині матчу приносять успіх господарям - 1:0.

Через кілька хвилин ще один новобранець ФК "Бараші" О.Горобець майстерно пройшов оборону суперника, з лінії штрафного майданчика перекинувши голкіпера гостей, влучив в перекладину воріт.
 На старті другого тайму гості мали чудовий момент зрівняти рахунок, м'яч з лінії воріт ударом головою вибив капітан ФК "Бараші" І.Шевчук, повторний удар пролетів повз стійку воріт. Гості, крім ще одного удару повз ворота та кількох кутових, особливих загроз більше нестворили.

Футболісти ФК "Бараші" продовжують свої атаки на ворота "Кераміка". В одній з атак, після удару С.Литвиновського, м'яч луснув в хрестовину воріт, після цього захист гостей остаточно дав тріщину. На 76 хв. Іван Чапський, втікши по лівому флангу від втомлених захисників "Кераміка", забиває другий м'яч у ворота суперників.

Замість М.Слободяна на поле виходить О.Охрімчук, який відразу накрутив кілька захисників, віддав пас на В.Поповича, але голкіпер рятує гостей від розгрому. Через кілька хвилин голкіпер дотягнувся до м'яча, в правому куту воріт, після удару С.Литвиновського. Футболісти ФК "Бараші" беруть переконливий реванш на футбольному полі в баранівського "Кераміка" та наступної неділі в Брусилові чекатимуть на господарів, які в першому колі не приїхали на матч з ФК "Бараші".
Категорія: Першість області | Переглядів: 2805 | Додав: sportem
Всього коментарів: 141 2 »
14 ssr68   (17.08.2009 11:31) [Материал]
Техническокое поражение засчитано Брусилову?

13 sportem   (14.08.2009 22:09) [Материал]
Реванш взято. Курс на чемпіонство теж
Близько тисячі глядачів стали свідками перемоги вже в першому матчі другого кола нашого району над досвідченим турнірним бійцем з Баранівки. Забивши по м'ячу в кожному з таймів та маючи ще як мінімум дві стовідсоткові нагоди (в першому таймі гостей врятувала перекладина, в другому - штанга), "Бараші" зміцнили лідерські позиції в турнірній таблиці і випереджають найближчого конкурента на шість пунктів.
За попередньою інформацією матч 16 серпня з ФК "Брусилів" не відбудеться через імовірну відмову суперника від подальшої участі в змаганнях.
НТ, 14 серпня 2009

12 Yaroslavson   (14.08.2009 16:58) [Материал]
шо в недилю гри не буде???

11 sportem   (13.08.2009 12:59) [Материал]
Брусилів все-таки ховається в неділю, поїздка відміняється.

10 ssr68   (13.08.2009 11:23) [Материал]
спасибо за видео!!!!!!!!!

9 sportem   (12.08.2009 20:53) [Материал]
Додано відео матчу

8 sportem   (10.08.2009 18:46) [Материал]
Вже ховаються і вдома. ФК Черняхів не знайшов суперників, і вийшов на 2 місце. Брусилів не приїхав на гру в Довбиш.
Головне, щоб Брусилів в неділю не сховався.

7 football33   (10.08.2009 02:25) [Материал]
Непогані спонсори у "Барашів", якщо такі гравці як Слободян грають.

В Бердичеві грає Ярослав Грабець, а що в Житомирі є Грабець я вперше чую. Цікаво як звати житомирського Грабця? Участь нашого у цій грі виключена.

Ответ: Виходить Олександр Горобець - Полісся (Житомир) - КСДЮШОР - ДЮСШ-15 (Київ)