Гостей: 1
Користувачів: 0

10:25
Чемпіонат району. 3-4 тур
 В Андрієвичах футболісти з Яблунця, які повернулися у великий футбол після трирічної перерви, тримались перший тайм - 3:3. В другому таймі  місцевий суддя допоміг зломити опір гостей. Фінальний рахунок матчу 7:3 на користь команди Андрієвичі, в складі якої грають новоград-волинські легіонери.
 В Кулішах втративши можливість відзначитись в першому таймі перекладина та штанга, команда з Підлуб в кінці першого тайму пропустила м'яч в свої ворота. Після перерви господарі мали більше можливостей відзначитись, адже грали за вітром та мали суддівський контроль на футбольному полі - 1:0. Цього сезону, крім введення ліміту на легіонерів, рішенням ФСТ "Колос" домашні матчі судять місцеві арбітри, які на час матчу стають царями та богами на футбольному полі.
 Команда Барашів, фактично третім складом, на виїзді перемогла Хутір-Мокляки 4:1, матч відбувся паралельно брусилівським подіям в Ємільчиному. Під час паузи, в Першості Житомирщини, Бараші матимуть можливість звернути увагу (покращити турнірне становище) та зберегти інтригу в чемпіонату району.

ІV тур
Ємільчине - Хутір-Мокляки 6:0
25 липня, стадіон "ДЮСШ", 16.25
"Ємільчине": Дмитро Білоцький, Валентин Коваленко, 4. Костянтин Гольц, 9. Олександр Климчук, 8. Артем Єременко, 12.  Ярослав Куницький,  13. Вадим Антощук, 14. Євгеній Голяка, 11. Ярослав Климчук-(к), 7. Володимир Ярошук, 10. Віталій Коваленко
Голи: Віталій Коваленко (12 хв, 37 хв, 43 хв), Я.Климчук  (15 хв), В.Ярошук (81 хв), Олександр Бацюн (88 хв).
Судді: Ю. Остапчук, А.Куницький, М. Остапчук (всі Ємільчине)
  Матч Ємільчине - Хутір-Мокляки, який розпочав 4 тур чемпіонату, через дощ розпочався на півгодини пізніше. Ставши в коло та видавши бойовий клич "Ємільчине" - команда господарів накинулась на ворота суперників. В порівнянні з командою Ємільчина, де неймовірна конкуренція за місце в команді та на полі, в складі гостей футболістів з зірковим статусом двоє: голкіпер Коля з Кулішів та нападник Роман Белюга (Ємільчине). В районі чортової дюжини оборона гостей дала дві тріщини. Перша - після навісу з лівого флангу В.Ярошука, В.Коваленко ударом головою "розмочив" гостей - 1:0 (на цю мить - всі футболісти встигли промокнути). Через кілька хвилин м'яч вдруге потрапив до сітки гостей, Я.Климчук з відстані понад 20 м. більярдним ударом загнав "шкіряну кулю" в кут воріт. На завершенні першого тайму В.Коваленко, двічі вигравши повітряні дуелі, оформив другий хет-рик в чемпіонаті.

Після перерви команді гостей вдалося уникнути супер-розгрому. На заваді господарям став щільний захист та майстерність досвідченого голкіпера гостей. Протягом гри хуторяни здійснили кілька спроб (по-регбійному) доставити м'яч в штрафний майданчик господарів, але справа до завершальних ударів по воротам не дійшла. В заключні 10 хвилин матчу футболісти команди Ємільчина порадували своїх вболівальників двома забитими м'ячами. На 81 хв. В.Ярошук пробив голкіпера, а на 88 хв О.Бацюн "домочив" команду з Хутір-Мокляків - 6:0.

P.S. Рівень гри команди гостей, яка разом з Кулішами в чемпіонаті представляє Кулішівську сільську раду, недозволяє на рівних боротись з грізними суперниками, але чи під силу будуть хуторяни  іншим  командам селища: Ємільчине (ДЮСШ), Руденьки чи Горбове можна визначити  тільки на футбольному полі.

26 липня
Бараші - Андрієвичі 3:0
Яблунець - Куліші 4:5
 Команда Яблунець продовжує грати в результативний футбол. В черговому матчі з Кулішами на перерву команди пішли за рахунку 1:1, після відпочинку вирвавшись вперед 3:1, господарі зазнали все-таки поразки 4:5

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2105 | Додав: sportem
Всього коментарів: 201 2 3 »
20 sportem   (04.08.2009 12:07) [Материал]
В Ємільчині, буде грати, якщо ставитимуть на матч.

19 Петрович   (01.08.2009 20:04) [Материал]
А Вадим Антощук постійно буде грати?(Я в тому плані,що він зараз в Ємільчине,чи на вихідні прїздить?)

18 sportem   (26.07.2009 18:40) [Материал]
Перегляд відео Mozilla Firefox+Adobe Flash Player або Opera, в Internet Explorer відсутнє.
Мала Глумча прославилась і без футболу.

17 Yaroslavson   (26.07.2009 14:40) [Материал]
антощук гравець фк емильчине

16 nord88-91   (26.07.2009 14:26) [Материал]
ОГО!!! Як уже багато легіонерів в основі Х.Мокляків)))

15 Yaroslavson   (26.07.2009 14:19) [Материал]
також в основi вийшов №13 Антощук Вадим.

14 nord88-91   (26.07.2009 12:58) [Материал]
Рівень футболістів з Х.Мокляків проти Ємільчино звичайно "нольовий"...Але всеодно потрібно віддати належне команді з Х.Мокляків. Молодці "хоторяни"), і команду організували /без легіонерів))), не рахуючи Белюгу, який нічим не відзначився в цьому матчі/, і на матчі приїзжають...Ємільчине вітаю з черговою перемогою! УДАЧІ!!!

13 kvalentyn1@   (26.07.2009 02:06) [Материал]