19:49
ФК "Бараші" - "Колос-СДЮШОР" 3:1
В 6 турі Першості Житомирщини з футболу ФК "Бараші" на стадіоні ДЮСШ (Ємільчине) з рахунком 3:1 переміг команду "Колос-СДЮШОР" (Житомирський р-н). Перший  тайм матчу закінчився з рахунком 0:0. З виходом на поле в другому таймі С.Литвиновського небезпечні моменти, біля воріт суперників, почали виникати один за одним. Спочатку Ю.Коваль влучив в перекладину воріт, далі Р.Бондарчук пробив мимо воріт з зручної позиції. Після подачі кутового удару з лівого флангу, Ю.Коваль ударом головою забиває перший м'яч. Другий м'яч на рахунку О.Охрімчука, після удару по воротам С.Литвиновського, вдало зіграв в штрафному майданчику гостей. З одинадцятиметрової позначки І.Чапський не залишив жодних шансів голкіперу гостей, якого згодом замінили. Провівши затяжну атаку на ворота ФК "Бараші", гості "розмочили" голкіпера господарів Д.Михеєва. Четвертий гол, який забив красивим ударом головою О.Охрімчук, арбітр матчу відмінив - офсайд.  Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував четверту перемогу поспіль  ФК "Бараші", цього разу з рахунком 3:1.  27 червня (субота) ФК "Бараші" в гостях зіграє з лідером Першості - малинським "Гранітом" (Гранітне).

Категорія: Першість області | Переглядів: 1301 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 kloc   (23.06.2009 01:45) [Материал]
Та ви хлопці просто звірі рвете всіх підряд))))))Так держати)))) tongue

3 Петрович   (22.06.2009 14:54) [Материал]
Браво!!!!!!Відмінний результат!!!Особливо перед виїздною грою з Гранітом.Вітаю всіх!!!

2 Artes   (21.06.2009 22:49) [Материал]
Всех поклонников ФК "Бараши" с очередной победой нашей команды,команда нас радует и это здорово.Так держать, молодцы!

1 nord88-91   (21.06.2009 21:25) [Материал]
Вітаю команду ФК"Бараші" і вболівальників з черговою перемогою. ФК"Бараші" показали сьогодні, особливо в другому таймі, красиву і змістовну гру...Що тут можна сказати ще - ви МОЛОДЦІ - так тримати дальше... victory