Гостей: 1
Користувачів: 0

18:17
1/2 фіналу, Кубок Житомирщини 2009
 Перший півфінальний матч між командами ФК "Бараші" та СК "Легіон" (Житомир) зібрав шанувальників футболу Ємільчина, Барашів, сіл району, гостей з Житомира та Києва. На матчі були присутні  керівники та футболісти команди "Звягель" (Новоград-Волинський), спеціалісти з  Коростеня.
ФК "Бараші": 1.Віталій Проценко, 2.Олександр Максимчук, 11.Ігор Шевчук, 15.Роман Бондарчук, 77.Юрій Галюк, 4.Сергій Литвиновський, 8. Олександр Пустовіт, 9.Ігор Юрченко, 28.Йосип Кадар, 7.Вадим Костяной, 88.Юрій Коваль
Запасні: 3. Віталій Пінчук 5. Валентин Коваленко, 10. Віталій Коваленко
Судді: Віталій Невинний (Чуднів) - С.Копитко (Бердичів), О.Калицький (Бердичів)
2 травня 2009 р., 15.10 смт Ємільчине стадіон "ДЮСШ"

Стартові хвилини матчу показали, що обидва суперники гратимуть на перемогу. Перший небезпечний удар по воротам господарів завдали футболісти СК "Легіон", голкіпер відбиває м'яч на кутовий. З порушенням правил, біля лінії штрафного майданчика, захисник гостей зупиняє прохід В. Костяного. Суддя обмежився призначенням штрафного удару, господарі роблять пристріл по воротам гостей. На 25 хв. матчу, О.Пустовіт після штрафного удару з 16 метрів зумів пробити стінку та голкіпера гостей - 1:0.

Через 10 хвилин О.Пустовіт знову виконав майстерно штрафний удар - 2:0. В наступні хвилини матчу господарі поля втрачають кілька моментів для взяття воріт з гри. Після удару головою Ю.Коваля м'яч пролітає поряд з стійкою воріт. Наприкінці тайму, гості після кутового - ударом головою забивають гол 2:1. Після перерви матчу, знову після кутового гості наносять підступний удар головою, виручає голкіпер господарів. Другий тайм проходить за рівної гри, футболісти обох команд намагаються забити, хоча б ще один м'яч, але м'яч вперто не летить до сітки воріт.

Команда гостей протягом другої половини гри проводить кілька замін, натомість ФК "Бараші" грають без замін. Фінальний рахунок матчу - 2:1. 9 травня в Житомирі, на Мальованці, суперники зіграють другий матч. Підтримаємо, віримо в  команду та чекаємо на Перемогу!!!
Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 2230 | Додав: sportem
Всього коментарів: 111 2 »
11 kloc   (05.05.2009 11:37) [Материал]
Бараши кубок ваш)))))) first first

10 Gruzin222   (03.05.2009 23:40) [Материал]
Киев за Бараши!!!Всем форева biggrin Легион будет думать о дальнейшем как дальше играть против НАС!!!!!!!!!!!!!Могу сказать...как всегда НИКАК!!!КИЕВ ЗА БАРАШИ!!!!!!!! angry angry

9 Gruzin222   (03.05.2009 17:28) [Материал]
Бараші Ви найкращі!!!Так тримати!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

8 Artes   (03.05.2009 11:15) [Материал]
Да судья это болезнь нашего футбола,даже за то чтобы он судил чесно ему нужно дать взятку иначе засудит,интересно в какой стране Европы такое возможно?Ну а за ФК Бараши я очень рад,команда радует своих поклонников которых с приходом весны стало намного больше,жаль только что финансовый кризис вредит.Всех кто болеет за команду,с победой,а игрокам дальнейших успехов и удачи,мы за Вас болеем,так держать!!!!!!!!

7 sportem   (03.05.2009 10:24) [Материал]
Суддівство. Про те, що воно буває різним, відомо. Але ж, вибачте, не з таким люфтом, та й ще в один бік. А тому висновок, що з суддями "працюють", напрошується мимохіть. Хоча тренер бердичівців у післяматчевому інтерв'ю не наважився визначити упередженність рефері на відміну від його земляків, які в обговоренні гри на сайті "Спорт Ємільчинщини" знайшли сміливість це підтвердити.
Згоден, що в Бердичеві талановита молодь, але ж так тягти її за вуха... які ж вони будуть? А хлопчики, відчувши прихильність людини зі свистком, не соромилися лупити по ногах барашівців не по-дитячому.
НТ, 30 квітня 2009 р.

6 sportem   (03.05.2009 10:14) [Материал]
Команда ФК "Бараші" створена для Перемог!!! ФК "Бердичів" минулого року - для крадіжки бюджетних коштів.
Суддя Невинний - посміховисько на сайті ФК "Бердичів".

5 football33   (03.05.2009 00:38) [Материал]
Невинний, Копитко та Калицький набагато кращі арбітри, ніж Горащук, Савицький та Дорошенко, який купили "Бараші" у грі проти ФК "Бердичів"

4 nord88-91   (02.05.2009 23:39) [Материал]
ФК "Бараші"сьогодні показали відминну гру. МОЛОДЦІ ))) thumbup hands . Так тримати і дальше. Вітаю всіх прихильників і вболівальників ФК "Бараші" з перемогою!!!