17:54
Волейбол. Зональні обласні змагання Cпартакіади 2009
1 листопада 2008 р. в смт Ємільчине відбулися зональні змагання з волейболу в залік обласної спартакіади школярів. В спортзалі ЗОШ №1 чемпіони-хлопці області двох минулих років у відбірково-тренувальних матчах здобули путівку до фіналу. Ємільчинський р-н - Новоград-Волинський р-н 2:0, Ємільчинський р-н - Володарськ-Волинський р-н 2:0 (25:10, 25:7) Основний склад команди Ємільчинського р-ну: Сергій Ятлук, Борис Волощук, Віталій Коваленко, Валентин Коваленко (всі ЗОШ №1), Артем Єременко та Євген Шолкін (ЗОШ №2). Зональні змагання серед дівчат проходили в новому спортивному залі "Юність". До вищезгаданих команд тут додалася четверта команда з Олевського району. Але боротьбу за перше місце вели волейболістки Ємільчинського р-ну та Новоград-Волинського р-ну поступово перемагаючи своїх суперників. Деяка інтрига відбулася в матчі між командами Ємільчинського р-ну та Володарськ-Волинського р-ну. Вигравши перший сет в Володарськ-Волинського району, наступний господарі зіграли другим складом (гравці ЗОШ №2), але програли сет. На тай-брейку все стало на свої місця - 2:1.

(Спортзал "Юність", команда Ємільчинського р-ну в червоних футболках)
Фінальна зустріч відбулася в спортзалі ЗОШ №1. Перший сет впевнено виграли волейболістки Новоград-Волинського р-ну (основа Ярунь, Городниця). Початок другого сету знову за гостями 11:7, наставник В.А. Романуха бере тайм-аут, який пішов на користь команді Ємільчинської ЗОШ №1. На другий технічний тайм-аут суперники пішли за рахунку 16:14 на користь команди ЗОШ №1. При рахунку 21:17 вже наставник гостей бере тайм-аут. П'ять очок поспіль - рахунок на табло 21:22, але кінцівка за господарями 25:23.

На тай-брейку події розгорталися наступним чином (3:1, 4:5, 8:5), зміна сторін - попереду волейболістки ЗОШ №1. Але дівчата з Новоград-Волинського р-ну впевнено  граючи в захисті та вдало виконуючи подачі наздоганяють втікачів при рахунку 12:12. Через кілька розіграшів вони отримують перший матч-бол (14:13). Але, не все так просто в цьому СУПЕР-матчі, наші дівчата відіграються та мають чудову нагоду здобути перемогу (16:15). Дві атаки поспіль Аліни Авраменко в вирішальний момент матчу звела нанівець вдала гра суперників в захисті. Суперниці отримують третій матч-бол, сильна подача - невдалий прийом і щасливі обійми, радість дівчат-переможців з Новоград-Волинського р-ну.

До фінальної частині волейболістки Новоград-Волинського р-ну вийшли з одним заліковим очком, волейболістки Ємільчинського р-ну потрапили також до фіналу, але з "бубликом".
 Основний склад команди Ємільчинського р-ну в вирішальному матчі: Людмила Павленко, Тетяна Сокирко, Аліна Авраменко, Альона Авраменко, Ганна Демиденко, Оксана Михнюк. Всі дівчата - учениці Ємільчинської ЗОШ №1.
 P.S. Хочеться побажати вдалих матчів у фінальних змаганням обом командам та зіграти знову - у ФІНАЛІ.
Категорія: Спартакіада | Переглядів: 3228 | Додав: sportem
Всього коментарів: 91 2 »
9 sportem   (14.12.2008 12:20) [Материал]
Перемігши в зональних турнірах з волейболу за програмою обласної спартакіади школярів, збірна школярів міста сформована на базі ДЮСШ, виборола путівки до фіналу. Фінальний тур серед юнацьких команд, де зібралось 12 команд з усієї Житомирщини, був проведений у нашому місті.
Шляхом жеребкування було сформовано дві підгрупи по шість збірних, тож було дуже важливо вдало зіграти саме в підгрупі, адже в підсумку у стиковій грі тоді можна було претендувати на високе турнірне становище.
Без поразок провели ігри у своїх підгрупах минулорічні переможці спартакіадних стартів — волейболісти Ємільчиного та учасники всеукраїнської дитячої волейбольної ліги, вихованці тренера Михайла Юхимовича Олендера з Новограда-Волинського.
Наші північні гості, до складу яких входили в основному учні випускних класів, мали перевагу у віці. Наші земляки, у свою чергу, переважали своїх опонентів по фіналу в техніко-тактичній підготовці. І саме юні новоград-волинці, а в збірній були представлені хлопці 1992-1994 р.н.; практично без проблем розібралися з суперниками у двох партіях 25:10 та 25:17.
У переможених грамотною та самовідданою грою слід відзначити Євгена Шолкіна та Сергія Ятлука. ...
Таким чином після дворічної перерви звягельчани знову повернули собі вищу сходинку п’єдесталу.

8 sportem   (17.11.2008 15:07) [Материал]
В фінальних змаганнях команда Ємільчинського р-ну (дівчата) зайняла 9 місце. В групі програли Житомиру та Коростеню.

7 hrekdv   (10.11.2008 22:56) [Материал]
Ех, жаль, скінчилась ЕПОПЕЯ........ angry А було непогано володіти чемпіонським титулом два роки підряд wink
Ответ: Так було два підряд, третій пролетіли.

6 sportem   (10.11.2008 12:16) [Материал]
Волейбол. Фінал
м. Новоград-Волинський - Ємільчинський р-н 2:0

5 hrekdv   (08.11.2008 19:17) [Материал]
Ну як там сьогоднішня гра?
Ответ: Матч розпочався в 12 год 10 хв. Склад Рудні 8 чоловік. Через 20 хвилин рахунок 2:0 на користь Ємільчина. Підсилили гру Коваленки, 2:2 перший тайм. В другому таймі на поле вийшов ще Миша з Серід, кінцевий рахунок 4:2 на користь Рудні.

Завтра зранку фінал з волейболу з Новоград-Волинським у Новограді.

4 hrekdv   (02.11.2008 19:28) [Материал]