20:11
Чемпіонат району. 14 тур ФК Бараші - чемпіон 2008
ФК "Бараші" - чемпіон 2008! Вигравши з рахунком 4:0 в головних переслідувачів з Рудні-Іванівської команда Барашів достроково завойовала чемпіонські медалі. Рахунок першого тайму 2:0. На 20 хвилині матчу, після подачі зі штрафного удару з своєї половини поля, футболіст Барашів ударом головою відкрив рахунок матчу. Другий м'яч в ворота господарів було забито з пенальті. В другому таймі гості довели рахунок до 4:0 та мали кілька моментів для його збільшення. В воротах гостей слід відмітити 43-річного голкіпера Михалича, коли він вступав в гру вболівальники з Барашів дружньо йому аплодували.

Вітаємо команду ФК "Бараші" з чемпіонством та бажаємо успіхів в наступному сезоні в обласних змаганнях.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1792 | Додав: sportem
Всього коментарів: 371 2 3 4 5 »
37 sportem   (11.11.2008 16:49) [Материал]
Так це є порушення - професіонали в аматорській (любительській) команді!
Нікому не спало на думку, щоб зарахувати технічну поразку Барашам в матчі з Руднє Іванівською. Була перевірка паспортів, але... А так вже кубки, медалі та грамоти вручили.

36 Shina   (10.11.2008 18:44) [Материал]
А чому так багато з Коростеня за Бараші грали?

35 hrekdv   (08.11.2008 19:21) [Материал]
Так вони начебто ще й у 8 грали перший тайм, що ж ДЮСШ так слабенько в перших 45?
Ответ: так жалко було Рудню бити в меншості! З волейболу був один матч сьогодні, одна команда не приїхала. А так могло бути ...

34 sportem   (08.11.2008 19:18) [Материал]
Програючи з рахунком 0:2 команда Рудні Іванівської переломила хід поєдинку на свою користь - 4:2. В Барашах відбулась нагорода чемпіонів та гулянка.

33 куня   (07.11.2008 21:56) [Материал]
Завтра на 11.00 на стадіоні матч Ємільчине - Рудня!!!!

32 hrekdv   (04.11.2008 19:47) [Материал]
Якщо можна translate please...........

31 hrekdv   (04.11.2008 19:44) [Материал]
Якщо чесно, я трішки не зрозумів про Вороніна, і также про ЧМП???????
Ответ: на фото червоні труси в Дороша (колір Ліверпуля), ЧМП - стадіон "Чорноморця"

30 sportem   (04.11.2008 13:36) [Материал]
А труси Вороніна? (З Англії привіз Шева).
Хоча з однієї сторони прикро, що програли два матчі ФК "Олевську" в І лізі та третій Рудня Іванівська - Ємільчине (ДЮСШ) 7:2 (за допомоги олевських футболістів).

Чому немає бажання взяти РЕВАНШ? Чи спробувати.
новоград-волинський Шева (грає за ФК "Бараші" та ФК "Ємільчине") був в шоці, коли нападник Саня забив гол в падінні через себе ("Олевськ" - "Ємільчине" 3:1).

1-8 9-16 17-24 25-32 33-37