20:13
Чемпіонат району. 12 тур
  Поразка  в 12 турі чемпіонату району з футболу між командами Рудня-Іванівська - Ємільчине (ДЮСШ) позбавляла одну з команд практичних шансів на перемогу в чемпіонаті району, тобто, ставила "залізний хрест" на мріях про чемпіонство 2008 "лузеру" матчу.  В стартовому складі команди Рудні-Іванівської було п'ять гравців з Олевського району.  Матч зібрав кілька місцевих глядачів.

4 жовтня 2008 року. c. Рудня-Іванівська, 14:30

"Ємільчине (ДЮСШ)": Олександр Алєксєєнко - Костянтин Гольц, Дмитро Білоцький, Микола Загривий, Володимир Тимощук - Артем Куницький, Костянтин Куницький, Артем Єременко, Ярослав Климчук - Володимир Ярошук, Олександр Горайчук
 Суддя матчу: Ю. Остапчук

В стартові хвилини матчу в складі господарів активними діями виділявся Дмитро Гресько. Перший удар якого пролетів біля стійки воріт, другий удар в ближньому куті воріт накрив голкіпер гостей. На 10 хвилині зі штрафного удару рахунок матчу відкрив Віталій Коваленко. О. Алєксєєнко в даному епізоді не виручив гостей. Через кілька хвилин Д. Гресько красивим ударом з правого флангу встановлює рахунок 2:0. В нападі гостей активними діями виділявся В. Ярошук.  Перший м'яч в ворота господарів за меж штрафного майданчика забив А. Куницький.  Зі штрафного удару з лівого флангу гравець-легіонер забиває красивий, але не складний м'яч (для голкіпера)  під перекладину воріт гостей (на траєкторію польоту м'яча вплинув вітер). Територіальною перевагою в першому таймі володіли футболісти Рудні-Іванівської, але під кінець першого тайму гості втратили можливість скоротити рахунок матчу, дальній постріл М. Загривого з кута воріт вибиває захисник господарів О. Сьомко.

Нападник Саня з Рудні-Іванівської в перерві матчу попросив наставника господарів пограти ще 10-15 хвилин. Довіру В.А. Греська він виправдав на перших хвилинах другого тайму, вийшовши один на один з голкіпером гостей - доводить рахунок до розгромного. Інші дві нагоди збільшити рахунок матчу нападник змарнував. П'ятий гол у ворота гостей В. Коваленка знімає будь-яку інтригу матчу та підтверджує домінування господарів на полі. Накрутивши захисника гостей В. Ярошук забиває найкрасивіший м'яч в матчі у дальню дев'ятку воріт. З пенальті В. Коваленко оформлює хетрик в зустріч. Сьомий м'яч футболістами Рудні-Іванівської забито як в підручнику, В. Коваленко закинув м'яч зі штрафного удару за стінку гостей, гравець-легіонер  на швидкості в один дотик прийняв м'яч, в другий  головою пробив по воротам. Кінцевий рахунок матчу 7:2 на користь футболістів Рудні-Іванівської.

Футбольні слухи про невиїзд команди Підлуб до Барашів підтвердились, господарі отримують дев'яту перемогу поспіль, цього разу технічну +/-.
Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1446 | Додав: sportem
Всього коментарів: 121 2 »
12 sportem   (08.10.2008 15:34) [Материал]
Грайте у футбол, а не тільки бла-бла-бла!!!

Бараші планують грати на чемпіонат області в наступному році, беріть приклад з них. Рудня-Іванівська виступатиме не гірше ФК "Ємільчине" там. Перевірте!
Черняхівський район має 3 три команди в І лізі. Є ще вища ліга, де "Звягель-750" зайняв ІІІ місце своїми силами. А інші команди будуть готувати найближчий резерв. Навіщо хлопців з Хутіра ображати так? Це реклама тільки назви певного села, а не футбола в ньому. Жаль, що дехто не розуміє цього.

11 recoba   (08.10.2008 00:50) [Материал]
Я підтримую пропозицію sportema. tongue tongue tongue

10 sportem   (07.10.2008 20:26) [Материал]
Є ідея на наступний рік створити два чемпіоната.

Перший (з будь-якими футболістами): Бараші, Рудня-Іванівська ...

Другий (виключно свої): Ємільчине, Підлуби, Куліші, Хутір-Мокляки ...

9 DENis   (07.10.2008 17:41) [Материал]
Золотые слова !

8 12345   (07.10.2008 10:46) [Материал]
Як можна продати свою''малу Батьківщину'' і при цьому виступати за ФК Ємільчине?Просто всім нема чим занятись і потрібно потріпати язиками?І потім це наша особиста справа за кого виступати і досить робити з цього щось незвичайне!!! Грайте у футбол,а не тільки бла-бла-бла!!!

7 куня   (06.10.2008 19:06) [Материал]
Як зіграли Куліші-Хутір-Мокляки?
Ответ: Дзвонили в Куліші незнають.

6 sportem   (06.10.2008 16:04) [Материал]
"Керамік" - ФК "Олевськ" 6:2 - втома після матчу в Рудні?
Фото з мобільного.

5 Криця   (06.10.2008 00:40) [Материал]
Кумедно виглядають хокейні рахунки. Такі б "професіоналам", то в каси стадіонів черги стояли. smile
Ответ: Присутність в чемпіонаті району кращих гравців ФК "Олевськ", "Звягель-750", м. Новоград-Волинська, м. Коростеня, київських гравців (Бараші) - це рівень чемпіонату, а не кумедність.