18:54
Чемпіонат району. 10 тур
 В рамках 10 туру чемпіонату району з футболу, футболісти Ємільчине (ДЮСШ) впевнено перемогли команду Підлубів з рахунком 3:1. На атакуючих діях господарів позначилась відсутність новоград-волинських легіонерів.

20 вересня 2008 року, с. Підлуби, 14:15
"Підлуби": Юрій Лугина - Сергій Сейко, Анатолій  Філатов, Віктор  Дмитренко, Андрій Яценко - Юрій Козакевич, Віктор Гнатенко,  Андрій Ковальчук, Анатолій Гнатенко -  Андрій Піка, Юрій Ігнатенко.
"Ємільчине": Олександр Алєксєєнко - Костянтин Гольц, Дмитро Білоцький, Микола Загривий, Артем Куницький - Олександр Горайчук, Костянтин Куницький, Артем Єременко, Ярослав Климчук - Володимир Ярошук, Олександр Піскун (Ганновер, Німеччина)
Суддя матчу: Ю. Остапчук

Перші хвилини матчу пройшли в рівній грі, надалі футболісти Ємільчине (ДЮСШ) захоплюють ініціативу. Небезпечні атаки слідують одна за одною. Удар Ярослава Климчука з правого флангу в ближній кут воріт господарів, підлубців виручає майстерність голкіпера. Знову потужний удар за меж штрафного майданчика, Ю. Лугина переводить м'яч на кутовий. Після подачі кутового, О. Піскун наносить підступний удар в ближній кут воріт, знову виручає голкіпер.
 Отримавши право на штрафний удар, М. Загривий робить чудовий навіс в штрафний майданчик господарів. Вигравши повітряну дуель О. Піскун пробиває в стійку воріт, м'яч пролітає вздовж лінії воріт, А. Єременко проявивши спритність - ударом головою відриває рахунок матчу.
 Підлубці роблять першу заміну, замість А. Яценка на поле виходить В. Ковальський. Під кінець першого тайму вихід один на один з воротарем гостей реалізовує А. Піка.

В другому таймі М. Загривий знову робить результативний навіс в штрафний майданчик господарів, К. Куницький пробиває в дальній кут воріт 2:1. Ю. Лугина був безсилий цього разу, в епізоді раніше він проявив супермайстерність, відбивши потужний удар під перекладину воріт. Отримавши удар по ногам поле залишає А. Єременко, на заміну вийшов Віталій Гнатенко. Третій гол в воротах підлубців, який забив Я. Климчук після передачі О. Піскуна, викликав жваву суперечку. На полі глядачі знову побачили вболівальника Пасолю, але суддя матчу своє рішення не відмінив 3:1.

Футболісти Ємільчине (ДЮСШ) всупереч вигукам іншого відомого вболівальника Куді "Футболістам в жовтих майках грать ...", довели місцевим глядачам свою майстерність та показали бажання поборотися з командою Рудні-Іванівської за срібні нагороди чемпіонату.

Боротьба за нагороди чемпіонату набуває свого апогею, в Рудні-Іванівській гості вийшли на поле в складі дев'яти чоловік. Наставник господарів В.А. Гресько заборонив приймати участь футболістам з Новоград-Волинська. Рудня-Іванівська перемогла з рахунком 4:0.

В Барашах відбувся перший тайм зустрічі між господарями та командою Хутір-Мокляків. Рахунок першого тайму 11:0, в другому таймі футболісти гостей на поле не вийшли. Прохання до відвідувачів: не піддаватись емоціям, а тверезо оцінювати ситуацію, яка склалась в чемпіонаті району.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2604 | Додав: sportem
Всього коментарів: 261 2 3 4 »
26 куня   (27.09.2008 00:40) [Материал]
матч Ємільчине (ДЮСШ) - Бараші відбудеться 28 вересня о 11 год. 30 хв.
Звідки така інформація!???
Ответ: З афіши

25 sportem   (26.09.2008 13:01) [Материал]
ФК "Ємільчине" - Керамік о 14 год. 00 хв.

24 pixel100   (26.09.2008 12:57) [Материал]
РУДНЯ-Ч Е М П І О Н!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23 sportem   (25.09.2008 17:41) [Материал]
Ближче до завершення привертає увагу районна першість з футболу. І не стільки грою, як навколофутбольними перипетіями. Так в останньому турі в Барашах зустріч місцевої команди з хуторянами обмежилась лише першим таймом, в якому господарі забили 11 сухих м'ячів, що й привело гостей до висновку про недоцільність виходу на другу половину гри.
А в Підлубах перемогу святкували ємільчинці 3:1 - і в чемпіонаті народилась інтрига, принаймі, в боротьбі за "срібло".
Рудня-Іванівська - Андрієвичі 4:0.

Джерело інформації - газета "НАРОДНА ТРИБУНА" від 26 вересня 2008 року

22 pixel   (25.09.2008 13:04) [Материал]
чуеш ти,denis...ЯКІ бараші ВИГРАЮТЬ?ТИ ЧТО?ЕМІЛЬЧИНО THE BEST FOREVER!!А ЧОМУ ДІЙСНО КОМАНДА НАЗИВАЕТЬСЯ *бараші*?потрібно дати нову назву(н-д:*пріезджіе киевляни*,*стадо туристів*,*:p !!!

21 DENis   (24.09.2008 17:35) [Материал]
Клавиатура у меня не украинская в ней нету буквы Е украинской понял,ну а Женя гол это не имя а логин,и за точьку спасибо не знал !

20 куня   (24.09.2008 00:26) [Материал]
А хіба я говорив що вмію грати?Якщо чесно то я інвалід!!!

19 куня   (24.09.2008 00:24) [Материал]
Ні він не вміє грати!Я це визнаю і сам! Краще ми будемо грати командою яка складається винятково з гравців які народилися або проживають в с.м.т. Ємільчине ніж назбираємо команду з Новоград-Волинського та Києва! А ти Денисе граєш за Бараші?І не хвилюйся ми одержемо перемогу над командою навіть не знаю якою, та назву її Бараші!Цікаво, а чому команда називається Бараші там що Хтось із барашів грає?

1-8 9-16 17-24 25-26