21:18
Чемпіонат району. 7 тур
 Початок матчу між командами Ємільчине (ДЮСШ) та Андрієвичі затримався на сорок хвилин. Гості чекали на новоград-волинський десант в складі 4 чи 5 чоловік. Більш кремезна та доросла команда гостей перед матчем, здавалось, мала непогані шанси на сприятливий для себе рахунок.
 На 10 хвилині матчу господарям вдалось відкрити рахунок матчу.  Атаки гостей дуже небезпечні, В. Ляшук голкіпер-дев'ятикласник  з великими труднощами відводить загрози від своїх воріт.

Вихід один на один з воротарем, стовідсотковий гол, але "майстер-нападник" гостей М. Васильчук незграбним ударом  пробиває  трішки вище воріт. На трибунах оплески і сміх, дуже все-таки щасливий голкіпер. На 25 хвилині В. Ляшука замінив О. Шквирко, за грубу  гру та 2 жовту картку з поля вилучається футболіст Андрієвич Левандовський (м. Новоград-Волинський). Відразу господарі збільшують рахунок, відзначився В. Ярошук. Воротар гостей рятуючи свої ворота від голу,  зазнає травми, але до кінця першого тайму він відіграв.
 На початку другого тайму А. Єременко забиває третій гол.
В складі гостей на поле виходить ветеран команди, трішки більший у висоту, ніж в ширину. Допомогти забити гол гостям намагається захисник ДЮСШ, зрізає м'яч в свої ворота, виручає голкіпер. Під час однієї з атак господарів Я. Климчука збивають в штрафному майданчику гостей, сам потерпілий робить рахунок 4:0.

Гру зроблено, на заміну в ДЮСШ виходять нові футболісти М. Курносов та М. Остапчук. Ю. Сейко, нападник гостей, під завісу гри встановлює рахунок матчу 4:1.

Підлуби - Куліші 1:1
На початку матчу в Підлубах команда Кулішів з пенальті відкриває рахунок. В другому таймі підлубці зрівнюють рахунок. А далі як в казці "били, били, і не забили", кілька стійок та нічия 1:1 в підсумку.

Бараші - Рудня-Іванівська 2:0
В Барашах одинадцятого гравця не стали чекати, команда Рудні-Іванівської вийшла на поле в складі десяти футболістів. Через деякий час одинадцятий гравець все-таки  з'явився на полі. Бараші перемогли з рахунком 2:0.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1370 | Додав: sportem
Всього коментарів: 7
7 Vovinho   (05.09.2008 12:44) [Материал]
ЦЕ БУЛА ПЕРША ГРА ГОРІКА

6 sportem   (05.09.2008 12:26) [Материал]
1 гол на рахунку Горайчука Олександра (ЗОШ №1)

5 куня   (03.09.2008 21:59) [Материал]
дякую за вичерпну інвормацію!В нашій команді кожен матч новий гравець під 4 !номером

4 sportem   (02.09.2008 23:17) [Материал]
1 гол на рахунку футболіста ЗОШ №2 (грав під №4)

3 куня   (02.09.2008 23:11) [Материал]
biggrin а хто забив 1гол вматчі Ємільчине - Андріївічи?
Дякую Барашам що виграли в Рудні!Хутір ЧЕМПІОН biggrin tongue

2 DENis   (02.09.2008 20:25) [Материал]
Бараши молодцы, tongue

1 recoba   (01.09.2008 23:13) [Материал]
Прохання до sportem дещо чіткіше розмежувати інформацію про матчі цього туру. А то не зрозуміло хто і з ким грав у футбол biggrin .