Народна трибуна
ВОЛЕЙБОЛ

СПАРТАКІАДА
ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ДЕРЖЛІСГОСП
БАРАШІ
АНДРІЄВИЧІ
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 008:39
Тріумфатори ГО ВФСТ "Колос"
Минулими вихідними дві команди від Ємільчинщини, чоловіча та жіноча, взяли участь в фіналі з волейболу, що проходив у Черняхові й організований ГО ВФСТ "Колос".

Як і попереднього року, обидві збірні стали кращими в області і знову захищатимуть її честь на всеукраїнському рівні. Та якщо над юнаками традиційно взяло спонсорську опіку ПП "Рембудсервіс", то участь у фіналі наших дівчат, флагманів обласного волейболу ставилась під сумнів, а точніше зовсім  не розглядалась - через брак коштів у районного осередку "Колоса".

Не було їх уже на зональному етапі, але дома, як відомо й стіни допомагають. Та на область ... команда не могла не поїхати: бо це наша візитівка, традиції, імідж. Та на такому рівні економити  не годиться. Добре, що це розуміють дівчата, тренер Віктор Романуха, та вищезгаданий добродій: перші блискуче виступили, другі гідно підставили плече.

Аплодуємо стоячи! 
М.Мельник
НТ, 21.12.2018

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма взяв участь у щорічній урочистій церемонії підведення підсумків спортивного року-2018  ВФСТ «Колос» та відзначив кращих у цій галузі.

«Щороку традиційно всі ми аналізуємо рік що минув, ставимо завдання на наступний. Нам у спорті є чим пишатися, є ким пишатися, - зазначив Володимир Ширма під час виступу, - ми серйозно підтягнули рівень командних змагань: футбол, волейбол, баскетбол».

На 2019 рік голова обласної ради озвучив досить амбітні плани, зокрема вихід футбольної команди «Полісся» у першу лігу, а обох волейбольних команд «Житичі» та «Полісся»  - у Суперлігу. 

Також Володимир Ширма наголосив, що на галузь спорту в обласному бюджеті на наступний рік закладено 95 мільйонів гривень. Для порівняння у 2018 році було виділено 61 мільйон гривень.Окрім Подяк голови обласної ради, Володимир Ширма вручив диплом у номінації «Кращий спортивно -  фізкультурний клуб». Ним стала за підсумками ДЮСШ Ємільчинського району.
Категорія: Волейбол | Переглядів: 1073 | Додав: sport_em
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ ЄСР

ЧР Goalstream
ПОЛІЦІЯ
КУЛІШІ
КОМЕНТАРІ
(13.08.2019 06:05)
(17.07.2019 11:56)
(05.07.2019 12:01)
(04.07.2019 23:11)
СИМОНИ

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2023 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net