17:15
Спартакіада школярів: Симони захистили титул чемпіонів!
30 березня у приміщенні спортивного центру "Юність" відбулися фінальні змагання з настільного тенісу. Участь у фінальних змаганнях прийняли: Симонівська ЗОШ, Миколаївська ЗОШ, Барашівська ЗОШ. Команда Березниківської ЗОШ на фінальні змагання не з'явилася, тому ця команда автоматично опинилася на 4-місці. 3-місце зайняла Миколаївська ЗОШ, 2-місце вибороли учні Барашівської ЗОШ.

А в наполегливій боротьбі учні Симонівської ЗОШ здобули 1-місце, і відстояли титул чемпіонів району. Чемпіонами району у складі Симонівської ЗОШ стали: Лещенко Дмитро (1 ракетка), Васильчук Михайло (2 ракетка), Лещенко Вікторія (1 ракетка), Волошин Вікторія (2 ракетка). Тренер - Остапчук Сергій Іванович.