Підлуби - Бараші, 5 тур, ЧР 2008
Підлуби - Бараші 2:5
16 серпня 2008 року, с. Підлуби, 16:30
"Підлуби": О.Суй - С.Сейко, А.Дем'янчук, В.Серпутько, С.Гнатенко - В.Брацюк (м. Новоград-Волинський), А.Ковальчук, А.Чорноморець, Ю.Козакевич - А.Піка, Ю.Ігнатенко

Цікавий та напружений футбольний поєдинок відбувся в Підлубах в рамках 5 туру чемпіонату району з футболу. Цього разу на зміну сильній зливі прийшла серпнева спека. На допомогу господарям приїхав Віктор Брацюк, який разом з Олександром Герасименком, нині гравцем "Звягель-750",  в 2006 році допоміг підлубцям святкувати перемогу в чемпіонаті району. Прибув на матч також І. Шевчук, але на велике здивування у складі гостей. Заявлений та приймавши участь в 3 турі чемпіонату за команду Підлуби, він вийшов на поєдинок в складі  барашівців. До речі,  в районній організації ВФСТ "Колос" станом на 15 серпня відсутня заявка команди Барашів. Заявка на матч була завірена сільським головою Є. Юзько, переважна кількість  футболістів легіонери.

Головний суддя матчу з Андрієвич Михайло Васильчук (колишній барашівець),  босяком без свистка розпочав гру о 16:30. Масла у вогонь на початку поєдинку підлив І. Шевчук, забивши перший м'яч в зустрічі. Під час чергової атаки воротар Підлубів О. Суй поглядом провів м'яч, який влетів в дальній кут воріт. Стримавши наступальний порив гостей підлубці забили гол-красень, відзначився молодий гравець Ю. Козакевич закинувши м'яч за шиворіт голкіперу. В середині першого тайму відбулась сутичка між гравцями обох команд, за порушенням правил червону картку отримав С. Сейко.

"Глядацький махач" зупинила присутність на поєдинку працівників міліції В. Ситайла та Р. Дейнеки. На перерву футболісти пішли за рахунку 1:2 - на користь гостей.
Суддя матчу на другий тайм вийшов з свистком, в перерві можливо зробив з велетенської липи, яка росте біля місця розібраної старої школи (свист ледь-ледь було чути). В другому таймі І. Шевчук оформив дубль.  Незабаром, рахунок стає 4:1 на користь команди Барашів. Підлубці в десятьох - продовжують грати за себе і за "того хлопця", А.  Ковальчук скорочує рахунок в матчі 2:4.

В повітрі запахло смаженим.  Кілька небезпечних моментів виникає біля воріт гостей, в одному епізоді виручає голкіпер, в шпагаті відбивши м'яч, який летів в кут воріт.  Підлубці проводять дві заміни, на поле виходять Р. Дейнеко та О. Заєць. В одній з атак гостей суддя призначає пенальті.  На поле  посперечатись з суддею вибігає місцевий вболівальник Пасоля, матч на межі зриву. Після вгамування пристрастей капітан гостей посилає м'яч в "молоко".

Оформити хетрик І. Шевчуку заважає стійка, але гості все-таки доводять рахунок до розгромного - 2:5.
В команді Підлуби хочеться відмітити Сергія Гнатенка, Сергія Сейка, Андрія Ковальчука,  які відмовились поїхати в м. Олевськ на футбольний турнір з призовим фондом 20000 грн. за команду Рудню-Іванівську, зігравши на патріотизмі з Барашами.
С. Ярмоленко, головний тренер Підлубів, готує протест на матч (відносно заявки гостей та І.Шевчука).
P.S. Протест після подачі так і не розглянувся.
Категорія: Футбол. Чемпіонат району | Додав: sportem (16.08.2008)
Переглядів: 2406 | Коментарі: 4
Всього коментарів: 3
3 DENis   (17.08.2008 16:45) [Материал]
БАРАШИ СИЛА,БАРАШИ БУДУЩИЙ ЧЕМПИОН,УДАЧИ ВАМ !

2 sportem   (16.08.2008 23:54) [Материал]
Чекаєм Бараші наступного сезону в області!? Вчинок І. Шевчука та барашівців нормальний? Перехід посеред кола, щось нове.

1 121212   (16.08.2008 23:36) [Материал]
На голому патріотизмі у Барашів не виграєш. Перефразовуючи відомий вислів скажу: Футбол - це вид спорту, в який грають усі, але перемагають барашівчани. Блін, трохи не пощастило, ледь не вгадав рахунок: 2:4