Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Спортивне Полісся 2011
Аншлаг у великому залі районної ради буває не часто. Навіть під час роботи сесії близько третини місць вільні. А от цього разу їх бракувало, і ті, хто спізнився, вимушені були стоячи спостерігати за дійством під назвою "Спортивне Полісся". Минулої п'ятниці підбивали підсумки спортивного 2011 року.


Проводячи захід при такій широкій аудиторії спонукали, перш за все, минулорічні здобутки: чемпіонство "Барашів" у футболі, "золото" волейболісток, успіхи у вільній боротьбі Олега Токового, "бронза" ФК "Ємільчине" – це далеко не все, чим проявив себе район на обласному рівні. Та й "бої місцевого значення" на зразок започаткування футбольних турнірів ім. Глемби в Кулішах чи "Кубка Підлубів", прогрес малоглумчанських футболістів складають основу спортивного іміджу району.
Виступаючи перед присутніми, сільськими і селищними головами, спортсменами, директорами шкіл, вчителями фізвиховання з аналізом спортивної галузі, голова районної ради Петро Лісовий подякував усім причетним за великий обсяг робіт, що зроблений за останні роки. Зокрема, за п'ять років на реалізацію Програми розвитку фізичної культури і спорту виділено майже 500 тис. гри із місцевого бюджету. Він також віддав належне найбільшому багатству району - кадрам, а невтомних ветеранів згадав поіменно: Серпутько С.Г. (Середи), Котенко Е.П. (Рихальське), Ільчук О.3., Ягольник Ц.В. (Ємільчине), Яценко В.Г. (Степанівка), Грабчев Ю.Л. (Андрієвичі), Митченок О.І. (Серби).


Того дня їх та багатьох інших - спортсменів, тренерів, керівників різного рівня, спонсорів, батьків було відзначено різноманітними нагородами від райдержадміністрації та районної ради в кількох десятках номінацій.

Були й інші відзнаки, так би мовити зворотні, коли до мікрофона вийшов тренер ФК "Бараші" Валерій Тищук. За різнобічну підтримку команди при сходженні на обласний Олімп він висловив подяки та вручив сувеніри очільникам району Леоніду Забелі, Петру Лісовому, а також Володимиру Ширмі, начальнику відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Тетяні Примак, спеціалісту цього відділу Андрію Сокирку, адміністратору сайту "Спорт Ємільчинщини" Юрію Яценку.


Захід показав, що планка районного спорту піднята досить високо, а тому хочеться сподіватися, що будуть підстави для радості й за підсумками 2012 року, що буде вирішено цьогорічні проблеми фінансування виступів у обласній Спартакіаді школярів, спортсменів ДЮСШ, що будуть нові перемоги. А зачин уже є, причому символічний: коли в Ємільчиному підбивали підсумки року, в Житомирі збірна школярок району з гандболу, сформована на базі підлубівської команди, виборювала III місце.

М.Мельник,
Народна трибуна, 23.03.12

Категорія: Різне | Додав: sportem (23.03.2012)
Переглядів: 1001
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(22.05.2018 11:49)
(20.05.2018 17:49)
(18.05.2018 11:44)
(14.05.2018 13:06)
(10.05.2018 22:33)
(10.05.2018 12:00)
(08.05.2018 22:17)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2018 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net