Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Волейбол

Спортивне довголіття

Чи багато є в нашому районі людей, які активно займаються спортом у 60 років? Питання, звичайно, риторичне, бо якщо і є деякі, то, в основному, віддають перевагу фізкультурі або так званим "тихим” видам: шахам, шашкам, у кращому випадку – настільному тенісу чи ходьбі на лижах. І це зрозуміло, адже вік уже не той.

А от Валерій Іванович Кузенко на роки не зважає. У свої 60 він не просто займається волейболом, він – один із кращих у районі, враховуючи навіть молодь. Це підтвердять усі, хто бачив Валерія Івановича на волейбольному майданчику. І гра його збалансована як з боку фізичної підготовки, так і техніко-тактичної грамотності, що одразу перетворює команду, за яку він виступає, на серйозного суперника.

Тренування двічі на тиждень нині для нього скоріше потреба, ніж необхідність, а в період чемпіонату району чи інших змагань графік навантажень буває і щільнішим. Та, судячи зі стрункості, і, найголовніше, постійної бадьорості, це додає йому не тільки майстерності, а й, основне, – здоров’я.

 А починалось все класично. Народившись та здобувши базову освіту в Параниному, атестат про середню здобував у Підлубівській школі. Там і розпалилась пристрасть до волейболу, підкріплена районними перемогами. Не покидав улюбленого заняття і згодом, навчаючись у Рівненському інституті інженерів водного господарства. Та справжню школу пройшов після його закінчення, коли був направлений на будівництво Кольської АЕС. Волейбольні здібності юнака не були непоміченими, і спочатку в місцевій команді "Полярні зорі”, а згодом у збірній енергетиків п’ять років поспіль займав перше місце в Мурманській області.

Той досвід став при нагоді, коли Валерій Кузенко почав працювати в Ємільчинському лісгоспі. За словами директора Олега Дідуса, саме завдяки Валерію Івановичу створено колектив фізкультури (подібним не може похвалитись жодна інша галузь району – авт.), який гідно виступає на всіх рівнях – від сільського до всеукраїнського. У 2010 році команда ємільчинських лісівників спочатку виграла галузеві змагання держави, а згодом здобула перше місце і в міжгалузевих. Нагороди отримував як капітан команди Валерій Кузенко із рук самого Сергія Бубки.

А тому й закономірно, що 60-річчя Валерія Івановича відмічалось не тільки як працівника лісгоспу, чоловіка, батька, дідуся, а й волейболіста, що проявилось у турнірі на честь ювіляра. Минулої суботи в МСЦ "Юність” його зіграна й підсилена команда була беззаперечним фаворитом. Опонентами виступили збірні юнаків району та Ємільчиного. Обігравши по черзі молодь, у вирішальному поєдинку зійшлися дорослі.


Після двох партій інтрига не зникає – 1:1. І тоді розпочалося найцікавіше, коли на тай-брейку (грається до 15) лісівники при зміні майданчиків вели 8:3, а згодом 11:5, вже подумки зазирали до призового фонду, що становив того дня дві (!) тисячі гривень. Та ємільчинцям вдалося догнати, і почалася "гойдалка” – 19:19, 23:23, 26:26. Такий волейбол буває тільки в честь ТАКОГО ювіляра.


Мабуть, не настільки важливо, хто переміг, як те, що іменинник був традиційно у чудовій спортивній формі і неодноразово зривав оплески, у тому числі і 15-17-річних юнаків. А що для них може бути кращим прикладом?

М. МЕЛЬНИК, Народна трибуна

Категорія: Волейбол | Додав: sportem (28.01.2012)
Переглядів: 668
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(17.04.2018 16:56)
(16.04.2018 08:02)
(12.04.2018 09:59)
(07.04.2018 23:17)
(06.04.2018 15:56)
(04.04.2018 22:01)
(01.04.2018 08:24)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2018 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net