Гостей: 1
Користувачів: 0

14:19
ЧР 18: Х тур, Рудня-Іванівська - Поліція 7:3, Гольовий зорепад
Футбольна осінь завітала до Ємільчиного матчем Руднє-Іванівська - Поліція. Номінальні господарі пропустивши гол на 3-й хвилині, розхитали до перерви захист Поліції. Постріл в нижній кут воріт та закинутий м'яч за комірець голкіперу Миколі Кур'яті на 43 хвилині змінили результат на користь лідера Чемпіонату.

Рудня-Іванівська - Поліція 7:3
Голи: Ігор Цимбалюк - 2, Олександр Сивоконенко - 2, Максим Артемчук  - 2, Максим Федотов - Олег Бобровнік - 2, Олександр Волощук

За відсутності представника руденців Григорія Бойка роль наставника команди успішно виконав Василь Гресько - легендарний футболіст та тренер Руднє-Іванівської золотого покоління 90-х та нульових років.

Кульмінацією поєдинку за рахунку 3:2 на користь господарів став удар Поліції в штангу, після якого гості пропустили три голи у свої ворота. Під завісу гри суперники обмінявшись голами  завершили гольовий зорепад.

Держлісгосп - Андрієвичі 11:1
Голи: Анатолій Корнійчук - 7, Юрій Тукайло - 2, Олег Самченко, Сергій Лукашишин - Денис Перепьолкін (пен.)

"Бути чи не бути?" - питання гри висіло у повітрі цілий тиждень. Андрієвичі, здолавши труднощі, вийшли на поле в Малій Глумчі. Леймотивом матчу стали сім забитих м'ячів Анатолія Корнійчука. Форвард зелено-білих із п'ятнадцятьма голами очолив список кращих бомбардирів Чемпіонату.

Полісся - Куліші 0:2
 Голи: Ярослав Бондарчук, Віталій Остапчук

Напруженим видався поєдинок між Поліссям та Кулішами. Рахунок матчу після розіграшу кутового на 60-й хвилині відкрив Ярослав Бондарчук. Кинувши всі сили в атаку господарі пропустили на контратаці другий м'яч. Наступна гра Кулішів та Держлісгоспа може визначити третього зайвого, в боротьбі за золоті медалі.