17:54
Краще спортивне село
З метою масового залучення сільського населення до занять фізичною культурою і спортом в смт Ємільчиному проведено спортивний захід «Краще спортивне село», в якому взяли участь 13 команд сільських, селищних рад.

В урочистому відкритті змагань взяли участь перший заступник голови обласної ради, голова районної федерації футболу Володимир Ширма, який подарував м’ячі футбольним командам, що заявились на районний чемпіонат з футболу 2016 року та заступник голови райдержадміністрації Сергій Жека. Переможцями даних змагань стали: Степанівська сільська рада – І місце, Середівська  - ІІ місце, Яблунецька селищна  - ІІІ місце, яким в День молоді вручив нагороди (дипломи, спортивні вази) голова райдержадміністрації Ігор Євтушок.
Категорія: Різне | Переглядів: 1106 | Додав: sportem
Всього коментарів: 1
0
1 sportem   (01.07.2016 19:25) [Материал]
У турнірі з пляжного волейболу, що пройшов з нагоди Дня молоді у райцентрі, за перемогу боролись п'ять пар. У результаті напруженої боротьби під палаючим сонцем впродовж майже всього дня підтвердили наявність пороху ветерани Ігор Бацюн та Микола Черкес, посівши ІІІ місце; на другому - Артем Омельченко та Борис Шквирко, а поза конкуренцією стали Володимир Балюрко та Віталій Степушенко.