Гостей: 1
Користувачів: 0

19:08
Волейбол: РВ УМВС - чемпіон, ДЮСШ - серед кращих в Україні
29 жовтня в м. Житомир відбулися змагання з волейболу, в залік обласної Спартакіади серед правоохоронців. Другий рік поспіль чемпіоном області стала волейбольна команда Ємільчинського району - РВ УВМС.
РВ УМВС - Баранівка 2:0, РВ УВМС - обласне училище міліції 2:0

Верхній ряд: (зліва направо) - старший лейтенант Ярошук Ігор, старший лейтенант Ситайло Роман, підполковник Степанчук Дмитро, майор Дейнеко Руслан;
нижній ряд: старший лейтенант Серпутько Сергій, старший лейтенант Гарбар Сергій, старший лейтенант Шомко Андрій

Відкритий чемпіонат України з волейболу серед школярів (юнаки 2003 р.н. і молодші) проходить цими днями у Житомирі, 27-29 жовтня. Протягом чотирьох днів на майданчиках спорткомплексу УТОГ та ЗОШ №30 змагаються школярі з Житомира, Тернополя, Ужгорода, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернігова, Старокостянтинова та Ємільчиного. Спочатку команди зіграли попередній етап у чотирьох підгрупах, а потім їх лідери боротимуться за звання чемпіона. Вихованці Сергія Онопченка в напруженій боротьбі, за додатковими показниками, вибороли ІІ місце в групі та продовжать боротьбу за 5-8 місце.

2 sportem   (11.11.2015 19:48) [Материал]
Команда житомирського дитячого волейбольного клубу «Полісянка» виграла чемпіонат Житомирщини з волейболу серед дівчат 2002 року народження і молодше, який нещодавно відбувся у м.Новоград-Волинський, і вкотре захистила титул кращої команди області. Нагадаємо, що минулого року житомирянки так само були чемпіонками на даному турнірі.

У фіналі наші дівчата переграли команду ДЮСШ Ємільчіно.

Житомирянки, завдяки безпомилковим подачам, змогли виграти першу партію цієї зустрічі з рахунком 25:23. Але в другій упустили ініціативу практично з самого початку і вже до кінця партії так і не змогли зібратися, програвши 13:25. Все мала вирішити третя партія. Знову програючи на старті 1:3, наші волейболістки зуміли зібратися і переломити хід поєдинку, вигравши в підсумку партію 15:11, та саму зустріч з рахунком 2:1, ставши чемпіонками області.

Читати далі...

0
1 sportem   (29.10.2015 19:58) [Материал]
У м. Кам’янці-Подільському відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 13 років та молоді до 17 років, в якому взяли участь шість вихованців ДЮСШ (тренер - Тарас Дідус, с. Мала Глумча), з них троє дали залікові очки:
Іщук Ольга посіла 5 місце;
Бараш Таміла – 8 місце;
Іщук Руслан – 9 місце.

В м. Житомирі пройшов чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2002-2003 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в якому взяли участь 13 команд. Наші спортсмени вибороли ІІ місце (тренер - Онопченко Сергій Григорович).