Гостей: 1
Користувачів: 0

19:27
VI Кубок Підлубів, Куліші - РВ УМВС 1:1, 4:2 пен.
13 квітня VI Кубком Підлубів в районі стартував черговий футбольний сезон. Жеребкування пройшло без особливих сюрпризів, у півфіналах зустрілись добре знайомі один одному суперники. Два тайми по 30 хвилин у двобої Підлуби - РВ УМВС не виявили сильнішого.
Серія післяматчевих пенальті стала зірковим часом для Василя Демченка, чемпіона району з волейболу. Голкіпер зумів парирувати два пенальті в основній серії, забити особисто та відбити ще один додатковий 11-метровий удар суперника.

РВ УМВС - Підлуби 0:0, 4:3 пен.

Куліші - Мала Глумча 1:0
Гол: Ярослав Бондарчук
Майстерний удар Ярослава Бондарчука зі штрафного, в середині першого тайму, допоміг Кулішам здобути нелегку перемогу проти Малої Глумчи. Ще одним героєм матчу став голкіпер Артем Остапчук, який повернувся до складу Кулішів після піврічної оренди із Симонів.

Підлуби - Мала Глумча 2:0
Голи: Андрій Ярмоленко, Владислав Левченко (пен.)
Вихід на поле Андрія Ярмоленка, в складі господарів, став вирішальним в матчі за ІІІ місце. Молодий нападник Підлубів відкрив рахунок в другому таймі та був за мить від дубля в матчі. Однак на заваді став захисник Малої Глумчи, який намертво руками накрив м'яч на лінії воріт. Червона картка та реалізований пенальті від Владислава Левченка зняв всі питання, щодо переможця матчу.

Куліші - РВ УМВС 1:1, 4:2 пен.
Голи: Сергій Дейнеко - В'ячеслав Марченко
Два джокера на фінал вийшло в складі міліціонерів - Вадим Антощук та Дмитро Гресько. Команда РВ УМВС диктувала свою гру супернику та створювала небезпечні гольові моменти біля воріт Кулішів. Забитим м'ячем після перерви відзначився В'ячеслав Марченко. Заключні хвилини фіналу виявилися драматичними для підопічних Руслана Дейнеки. Буквально на останніх хвилинах Ярослав Бондарчук протаранив захист РВ УМВС та підступно пробив в дальній кут воріт Василя Демченка. Голкіпер зумів витягнути м'яч, але на добиванні був першим Сергій Дейнеко - 1:1.
В серії післяматчевих пенальті кулішівці були бездоганними: чотири із чотирьох реалізованих та два відбитих пенальті дозволили команді повторити свій минулорічний успіх.

Категорія: Кубок Підлубів | Переглядів: 1405 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
0
5 sportem   (24.04.2015 19:59) [Материал]
Кубок Перемоги з футболу. Склад учасників: Ємільчине, Мала Глумча, Куліші, РВ УМВС, Середи, Рясне, Яблунець, Неділище, Симони, Сербо-Слобідка. Під питанням участь Барашів, Варварівки та Рихальська. Зональні змагання відбудуться 3 травня, жеребкування з понеділка.

0
4 sportem   (24.04.2015 16:14) [Материал]
Роман Корбут з Непізнаничів - на білоруському телебаченні, матеріал Народної трибуни

В чемпіонаті 2013 Р.Корбут забив 14 із 17 м'ячів Непізнаничів та поділив 3-4 місце в гонці бомбардирів ЧР.

0
3 sportem   (15.04.2015 22:02) [Материал]
Організатори визнали та нагородили грамотами кращих гравців: Ярослав Бондарчук (Куліші), Артур Соловйов (РВ УМВС), Микола Кашпуренко (Підлуби)
Кращі по амплуа: голкіпер - Артем Остапчук (Куліші), захисник - Валентин Гнатенко (Підлуби), нападник - В'ячеслав Марченко (РВ УМВС)

1 sportem   (14.04.2015 13:02) [Материал]
Ємільчинський р-н - Новоград-Волинський р-н 4:1, зона області Спартакіади школярів, 10.04.14

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.