Гостей: 1
Користувачів: 0

19:23
ФК Олевськ - ФК Ємільчине 1:1, ФК Ємільчине припиняє боротьбу
Перший тайм пройшов під тиском ємільчинців, який розпочався зі стартових хвилин. Ближче до завершення тайму гравці ФК Ємільчине втратили дві реальні нагоди відкрити рахунок матчу. На початку другого тайму Віталій Попович з пенальті вивів господарів вперед. Згодом подібним правом скористався кращий бомбардир району Назар Василюк. До завершення матчу обидві команди мали чудові нагоди, щоб перемогти. Однак бойова нічия виводить у наступний етап футболістів ФК Олевськ, а ФК Ємільчине, знайшовши свою гру, вилітає із боротьби за Кубок.

ФК Олевськ - ФК Ємільчине 1:1

ФК Ємільчине: Ю.Лакейчук - В.Тимощук, В.Левченко, Ю.Прохоренко (М.Романчук), В.Ходоровський, Ю.Федорчук (Я.Карпенко), Є.Голяка, А.Стецько, В.Ярошук, Н.Василюк
Голи: В.Попович (пен.) - Н.Василюк (пен.)

Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 1070 | Додав: sportem
Всього коментарів: 2
0
2 sportem   (27.04.2015 20:53) [Материал]
ФК Олевськ - Арсенал-Стоун (Овруч) 2:1, 1/4 фіналу ФК Олевськ - Локомотив (Коростень)

0
1 sportem   (23.04.2015 20:57) [Материал]
"Шкіряний м'яч-2015", зональні змагання м. Олевськ, 23.04.15
Підлуби - Лугини 2:0, Підлуби - Олевськ 0:0
Команда старшої групи виборола путівку до півфінальних змагань, які відбудуться в Лугинах.
Результати молодшої групи: Ємільчине - Лугини 2:3, Ємільчине - Олевськ 0:0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.