11:34
Баскетбольний турнір присвячений Євробаскету-2015
26 січня в МСЦ Юність відбувся турнір з баскетболу присвячений Євробаскету-2015, який відбудеться в Україні. У змаганнях брали участь три команди: БК Освіта, БК Підлуби, БК Степанівка. У стартовому матчі, Степанівка - Освіта, перемогу святкували степанівські баскетболісти з рахунком 15:12. Найкращим гравцем у складі переможців був Іван Хільченко. В наступному матчі Підлуби - Степанівка перемога була за підлубцями - 12:7. Лаври героя цього матчу заслужено отримав кращий спортсмен селища Ємільчиного 2013 Дейнеко Руслан, який на свій рахунок записав три влучних кидки та результативну передачу.

Заключний матч Підлуби - Освіта став фінальним для обох команд. У стартові хвилини матчу Освіта зуміла нав'язати свою гру Підлубам, які вийшли на матч в ролі фаворита, та результативними атаками у виконанні Вадима Антощука та Олександра Радчука закріпила до перерви свою перевагу 14:3. Після відпочинку Підлуби зусиллями Єфімова Вадима, на рахунку якого два влучних трьохочкових кидки, Ярмоленка Володимира та Дейнеко Руслана досягли -6, які влаштовували команду для загальної перемоги. Проте, у заключній своїй атаці, Освіта отримала право на два штрафних кидки. Олександр Іванов, реалізувавши один з двох, приніс своїй команді подвійну перемогу. В матчі, з рахунком 21:14, та на турнірі.

БК Освіта - володар І Кубка з баскетболу, присвяченого Євробаскету-2015

Кращі баскетболісти турніру: Вадим Антощук та Олександр Радчук
Категорія: Різне | Переглядів: 875 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
5 hrekdv   (05.02.2014 00:14) [Материал]
От Чемпіонат району по Баскету - це було б круто!!!!!!

4 sportem   (04.02.2014 00:28) [Материал]
За чемпіонат району з баскетболу була розмова, треба чекати завершення ЧР з волейболу.

3 sportem   (04.02.2014 00:24) [Материал]
Плануються підсумки спортивного року. 2 роки тому були в березні.

2 Yaroslavson   (03.02.2014 23:08) [Материал]