13:21
Ємільчине, Підлуби, Сербо-Слобідка, Симони - фіналісти Кубка
9 травня відбулися зональні змагання Кубка району з футболу на приз депутата обласної ради Володимира Ілліча Ткачука. На старт вийшло п'ятнадцять команд району. Згідно попередніх результатів до фіналу, який заплановано на 19 травня, пробились команди Ємільчиного, Підлубів, Сербо-Слобідки та Симонів.

На початку гри Підлуби
створили ряд гольових моментівбіля воріт Миколаївки, але м'яч вперто не йшов до сітки воріт. Ситуація в другому таймі не змінилась, проте Миколаївка ближче до завершення матчу двічі мала можливість відкривати рахунок. За кілька хвилин до завершення гри потужним ударом Володимир Ярмоленко вивів свою команду до фінального матчу.
Мала Глумча - Яблунець 4:1

Яблунець, на чотири забитих м'ячі Малої Глумчи, відповів ефектним ударом у дев'ятку воріт.
Підлуби - Мала Глумча 0:0, 3:1 пен.
Підлуби:А.Яценко, Д.Лугина, А.Чорноморець, В.Сьомко, І.Ярошук, С.Гарбар,  М.Кашпуренко, В.Ярмоленко, В.Єфімов, В.Антощук, Ю.Ігнатенко
Обидві команди, за путівку до фіналу, продемонстрували хорошу гру. Впевнена гра в рамці воріт Андрія Яценка та Вадима Антощука в полі, який був кращим в складі господарів, додавала підлубцям надійності в захисті та гостроти біля воріт Глумчи. Основний час, два тайма по 30 хвилин, завершився без забитих м'ячів.

В серії післяматчевих пенальті Глумча першою відкрила рахунок, відзначився Максим Авраменко. Проте далі настала черга гравців Підлубів - пенальті Василя Сьомка, Юрія Ігнатенка, Володимира Ярмоленка були влучними. А на останньому рубежі, високий клас демонстрував Андрій Яценко. Три відбитих пенальті, в тому числі заключний складний удар від кращого бомбардира минулорічного чемпіонату Олега Самченка, подарували Підлубам путівку до фіналу.

Симони - Кривотин 4:2
Голи: Денисюк О., Дигодюк М., Остапчук С., Остапчук В.
12 kloc   (15.05.2013 13:25) [Материал]
Початок чемпіонату району по футболу, планується 2 червня.

11 kloc   (15.05.2013 13:24) [Материал]
Фінал кубка відбудеться 19 травня. Початок о 10:00.

10 чорний   (11.05.2013 14:48) [Материал]
Зона III. Результати матчів:
Симони - Кривотино 4:2(Голи Симонів- Денисюк О, Дигодюк М, Остапчук С, Остапчук В)

Матч за 3 місце: Кривотин - Непізнаничі 5:0
Матч за 1 місце: Андрієвичі - Симони 0:2(Остапчук В, Дигодюк М)

9 Линок   (10.05.2013 12:44) [Материал]
Ємільчине визьме перше мисце з КУБКА району 100%!

8 sportem   (09.05.2013 19:25) [Материал]
Підлуби - Миколаївка 1:0, Мала Глумча - Яблунець 4:1, Підлуби - Мала Глумча 0:0, 3:1 пен.

7 kloc-zimer   (09.05.2013 18:48) [Материал]