19:54
Чемпіонські пристрасті волейбольної Спартакіади
У центрі уваги шанувальників волейболу на минулому та поточному тижні були два фінали районних змагань серед школярів: 18 січня кращого визначали дівчата, а 23 - юнаки. І обидва вони стали резонансними.
 У представниць прекрасної статі завдяки вже традиційному дербі між командами школи №1 і гімназії. Остання, маючи цього року в складі п'ятьох досвідчених волейболісток на чолі з лідером Лілією Федук, вважалась очевидним фаворитом, і мала всі шанси вперше за останні років із сорок принести своєму навчальному закладу чемпіонство у цьому виді спорту.

Та свою думку з цього приводу мали дівчата школи №1, по-бойовому налаштовані тренером
Сергієм Онопченком. Саме її троє лідерів (до речі, з не зовсім волейбольним, низьким, зростом) Валерія Борта, Анастасія Лозко та Ірина Онопченко (відсотків 90 атак були саме у її виконанні) в драматичному поєдинку сказали своє слово, перемігши 2:1 (25:23, 21:25, 17:15) і відстоявши багаторічні волейбольні традиції школи №1. Ще один факт, вартий уваги, - участь у фіналі дівчат з Усолусівської школи (тренер В.О.Бордюг), які виграли барашівську "зону"! І в підсумку стали п'ятими.

А от у юнаків усе вирішувалось уже після проведених поєдинків. Система підрахунку очок, згідно з якою перемога 2:0 оцінюється трьома очками, а 2:1 - двома, вивела на перше місце юнаків школи №1, а малоглумчанців, які всі три поєдинки виграли 2:1, в тому числі і в ємільчинців, залишила другими.
 Та хто б не став переможцем, пафосне "чемпіон" про нього не скажеш - низькуватим був рівень цьогорічного волейбольного фіналу у юнаків. У спортсменів школи №1 (читай ДЮСШ) триває період зміни поколінь, решта фіналістів показали спрощений варіант видовищної за своєю суттю гри. Чи, може, попередниками планка піднята зависоко?...
М.Мельник,
НТ, 25.01.13

Бараші - Куліші 2:1, Мала Глумча - ЗОШ №1 2:1 (12:25, 25:19, 15:12)
Мала Глумча - Куліші 2:1, ЗОШ №1 - Бараші 2:0
ЗОШ №1 - Куліші 2:0, Мала Глумча - Бараші 2:1

Ємільчинський р-н, обласні зональні змагання Спартакіади
Категорія: Спартакіада | Переглядів: 1338 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 sportem   (14.04.2013 21:26) [Материал]
Срібні медалі обласної Спартакіаді школярів вибороли волейболістки Ємільчинського району. В першій грі ємільчинки в напруженому матчі поступились коростенкам 1:2, при цьому не реалізувавши два матч-боли на тай-брейку (14:16).
Ємільчинський р-н - Черняхівський р-н 2:1, Коростень - Черняхівський р-н 2:0

Ємільчинський р-н

3 sportem   (19.03.2013 00:20) [Материал]
Четвертим місцем обмежилась команда Ємільчинського району (ЗОШ №1+Серби) у фіналі обласної Спартакіади з волейболу серед юнаків. Головним кривдником нашої збірної стала команда Баранівського району, яка другий рік поспіль залишає ємільчинців за п'єдесталом.
1. Баранівський р-н
2. Черняхівський р-н
3. Андрушівський р-н

2 sportem   (01.02.2013 21:49) [Материал]
1 лютого в смт. Ємільчине відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед дівчат. Команда Ємільчинського р-ну, здобувши впевнену путівку до фіналу Спартакіади, виграла кілька партій з розгромним рахунком. Суперники: Володарськ-Волинський р-н, Олевський р-н, Новоград-Волинський р-н.

1 sportem   (29.01.2013 11:18) [Материал]