21:12
Кубок області 2012, 1/2 фіналу, ФК Бараші - Полісся 1:1
Перед матчем-відповіддю ФК Бараші вважались головним фаворитом в боротьбі за путівку до фіналу. Але Полісся, засушивши домашній матч, розпочало гру доволі активно, команда працювала на виїздний м'яч. Господарі штурмувати ворота Городниці не поспішали і такий план згодом дав тріщину.

ФК Бараші: О.Дворнін, О.Максимчук, В.Мухін, Д.Шевчук (к), О.Миколайчук (Р.Морозов, 65'), М.Зайнчковський, Є.Пивовар, Д.Тосіч (О.Горобець, 55'), М.Омельянчук (В.Селецький, 6'), С.Костюк  В.Борисюк
Голи: 0:1 - Р.Гусак (34'), 1:1 - В.Борисюк (88')
Вилучення: М.Зайнчковський (80')
Запасні: Д.Міхєєв, В.Зорнік, Д.Іщук, А.Семенко

Гра без воріт тривала майже півгодини. На 30-й хвилині матчу Дмитро Тосіч віддав чудовий пас на хід Володимиру Борисюку, який вийшовши один на один по центру воріт, переграти голкіпера гостей Юрій Кособуцького не зміг. Через п'ять хвилин гості сповна скористались таким подарунком господарів. М'яч, після удару нападника Полісся Романа Гусака, з району кута штрафного майданчика опустився на дальній стійці та залетів до сітки воріт. Додавши обертів господарі, перед самою перервою, втратили нагоду відразу зрівняти рахунок.

Після перерви футбольна карусель закрутилась біля воріт Полісся на повну. На перших хвилинах голкіпер парирує м'яч з кількох метрів після удару Олега Миколайчука. Ще один сейв Ю.Кособуцький продемонстрував після точного удару по воротам Євгена Пивовара. А Сергій Костюк перевірив на міцність праву стійку воріт. Зрівняти рахунок господарі зуміли за кілька хвилин до завершення матчу, результативним ударом в меншості відзначився В.Борисюк. Шанс вирвати перемогу був, але арбітр матчу С.Іськов вперто ігнорував порушення правил у штрафному майданчику гостей.
За тиждень Городниця готується святкувати перемогу у фіналі Кубка області на приз газети "Житомирщина". Сам матч відбудеться на домашній арені Полісся - стадіоні "Авангард", м. Новоград-Волинський.
7 sportem   (03.06.2012 09:46) [Материал]
Як Городниця відсвяткувала? Шкода, що фарфоровий завод не працює. Виготували б власну копію - городницьку.

6 sportem   (03.06.2012 09:44) [Материал]
Головний арбітр, який судив обидва матчі Городниці з ФК Бараші у півфіналі Кубка області. Написав для прикола, щоб, можливо, на фінал його не ставили... А з Кубком вийшла хохма, спочатку Легіон привласнив оригінал, а зараз зникла і минулорічна коростенська копія.

5 rytans   (03.06.2012 08:47) [Материал]
Вибачте , а хто такий С.Іськов ? ( див. звіт про матч)

4 sportem   (02.06.2012 21:18) [Материал]
Полісся - СК Коростень 1:0, як і прогнозувалось.
Це вже другий трофей М.Подраного за три останні роки. Перший був у 2010 р. з Хіммашем, який по пенальті переграв ФК Бараші. З ким буде наступний? ... ФК Бердичів чи ФК Бараші.

3 sportem   (01.06.2012 14:46) [Материал]
Півфінал Кубка області з футболу звів дуже схожі команди: і "Бараші" і "Полісся" (Городниця) не представляють районні центри, у їхніх складах небуло жодного місцевого гравця, а окремі із тих, що грають, мігрують між цими колективами. Тож не дивно, що двоматчеве простистояння так і не виявило сильнішого. У Ємільчиному суперники знову розійшлися миром (1:1), проте гол на чужому полі вивів наших сусідів до фіналу.
НТ, 01.06.12

2 Artes   (29.05.2012 21:01) [Материал]
Жаль конечно что не прошли, тем более что команда была среднего уровня, моментов было много но подвела реализация, я думаю что есть над чем работать.

1 sven   (29.05.2012 12:32) [Материал]