Гостей: 1
Користувачів: 0

21:25
Кубок області 2012, 1/4 фіналу, Авангард - ФК Бараші 2:2
Великий футбол у День Перемоги відбувся, в 1/4 фіналу Кубка області на приз газети "Житомирщина", між командами Авангард та ФК Бараші. Новоградці, проваливши минулорічний сезон майже на всіх фронтах, цьогоріч зуміли зібратись та вибити із розіграшу володаря Кубка області. Після нічийного рахунку 0:0 з Пресом вдома, Авангард на виїзді тріумфував - 4:1. ФК Бараші дану стадію змагань подолали спокійно, обігравши двічі ФК Миропіль з рахунками 5:0.
Авангард - ФК Бараші 2:2 (1:0)
ФК Бараші: В.Зорнік, А.Семенко, О.Максимчук, В.Мухін, Д.Шевчук (к), М.Зайнчковський, Є.Пивовар, О.Горобець (В.Селецький), М.Омельянчук (Р.Морозов), С.Костюк (Д.Іщук), В.Борисюк
Голи: 1:0 - Я.Корнійчук (19'), 2:0 - Я.Корнійчук (51'), 2:1 - О.Горобець, 2:2 - О.Горобець

Запасні: Д.Міхєєв, О.Миколайчук

В стартові хвилини матчу більш активно і небезпечно в атаці діяли футболісти ФК Бараші. Вже на 3 хвилині матчу О.Максимчук потужним ударом з-за меж штрафного майданчика струсонув хрестовину воріт господарів. В наступних двох атаках С.Костюк двічі змарнув реальні можливості для взяття воріт Авангарду. Спочатку м'яч після стрімких проходів нападника ФК Бараші розминувся з правою стійкою воріт, а незабаром пролетів повз іншу. Здається, залишилось зовсім небагато, тільки попасти у ствір воріт. Так і сталось, але влучний постріл на 19 хвилині матчу, на жаль, вдається нападнику господарів Я.Корнійчуку.
 Такий перебіг подій на полі вперше завів у матчі уболівальників команди ФК Бараші, які не жаліючи голосових зв'язок підбадьорують свою команду. Слід відзначити, крім численних уболівальників з Барашів та Ємільчиного на переповненій центральній трибуні стадіону можна було зустрітити перших керівників району. Зокрема, голову Ємільчинської РДА Л.Забелу, голову райради П.Лісового, президента ФК Бараші С.Котвицького та інших керівників, VIP-уболівальників.
 Окрилені успіхом господарі відразу створюють  біля воріт гостей реальну нагоду, щоб подвоїти рахунок матчу. Та фортуна грає на стороні ФК Бараші, м'яч тільки дивом розминувся з сіткою воріт. Гравці ФК Бараші до перерви відповіли двома небезпечними моментами. В першому, О.Горобець перекинув м'яч через голкіпера та ворота разом взятими. В другому, С.Костюк не розгледів партнера, який перебував в більш зручній позиції, у штрафному майданчику господарів.

І все ж, на початку другого тайму, Авангард подвоїв перевагу. Після введення м'яча з аута, Я.Корнійчук вдало зіграв на випередження. 2:0 - рахунок стає доволі несподіваним, а гравець на радощах біжить лупцювати кутовий прапорець. В середині другого тайму О.Горобець повторює свій минулорічний успіх, протягом 10 хвилин двічі вколочує м'яч в сітку воріт М.Дуброва. Другий гол півзахисник ФК Бараші відсвяткував в кращих традиціях світового футболу, спринт героя матчу від воріт суперника до тренерської лави ФК Бараші завершився проїздом на колінах по траві, на очах радісних одних та розчарованих інших уболівальників.
 Р.Морозов, через лічені секунди після виходу на поле, діючи на позиції центрфорварда зумів небезпечно пробити під перекладину воріт. Тільки сейв М.Дуброва врятував господарів від поразки. Зовсім скоро, в матчі-відповіді, дізнаємося хто ж продовжить боротьбу за головний трофей змагань.

14 sportem   (11.05.2012 22:04) [Материал]
Поєдинки 1/4 Кубка області з футболу видалися результативними: 14 м'ячів на 6 команд (одна гра завершилася "всуху"). У такому ж ключі пройшов матч в Новоград-Волинському, де "Бараші" зустрічались із місцевим "Авангардом", і цю пару сміливо можна назвати сильнішою із решти.
Новоград-Волинський футбол, на нинішній сезон ставить серйозні завдання, які має реалізувати "Авангард". У складі команди навіть грає футболіст професійного рівня (хоча це суперечить Регламенту). Та попри це, "Бараші" проявили чемпіонський характер: програючи по ходу два м'ячі, зуміли зусиллями Олександра Горобця зрівняти рахунок - 2:2, і все вирішуватиметься в суботу, 12 травня, в Ємільчиному.
НТ, 11.05.12

13 rymsik   (10.05.2012 23:05) [Материал]
sportem
то якого числа матч вiдповідь?
Ответ: Виділив червоним.
Дата матчу була оголошена ще 5 травня, час підвечір 10 травня.

12 sportem   (10.05.2012 20:57) [Материал]
М'яч матчу викликав справжнє здивування команди ФК Бараші, він справив враженння дешевого та пластмасового.

11 sportem   (10.05.2012 20:31) [Материал]
Матч-відповідь відбудеться о 18.00, в смт Ємільчине

10 sportem   (09.05.2012 22:56) [Материал]
Голи: 1:0 - Я.Корнійчук, 2:0 - Я.Корнійчук, 2:1 - О.ГОРОБЕЦЬ, 2:2 - О.ГОРОБЕЦЬ

9 sportem   (08.05.2012 09:28) [Материал]
За Полісся правильніше в Спортивного Бердичева.
fcmyropil, наголошується, що в Авангарді грають гравці, які здобували срібні медалі в чемпіонаті України серед аматорів 2010. Гордійчук особисто того року здобув тільки Суперкубок області.

8 Andrey   (08.05.2012 00:40) [Материал]
скажіть в кого правильніше?? на сайті Спортивний Бердичів написано що Полісся грає вдома...а тут на виїзді??

7 fcmyropil   (07.05.2012 22:45) [Материал]
Тільки при всій повазі до "Авангарда", вони не віце-чемпіони. Звягель 750 (Гордійчука Василя Васильовича) ВІЦЕ-ЧЕМПІОН.