Гостей: 1
Користувачів: 0

20:25
Гандбол. Бронзовий дубль Підлубів на обласній Спартакіаді
23-24 березня в м.Житомир відбувся фінал обласної Спартакіади з гандболу серед хлопців. Наш район представляла команда Підлубівської ЗОШ, до складу якої були залучені гравці з Барашів та Рихальська. В стартовому матчі фіналу наші гандболісти перемогли Попільнянський р-н 18:4. Наступним суперником, в боротьбі за вихід до фіналу, стала команда м.Житомир. Перший тайм матчу - 8:4, в другому головний тренер команди С.Ярмоленко дав можливість програти другому складу команди. Фінальний рахунок матчу 22:5 на користь житомирян.
Такий тактичний хід дозволив, в матчі за ІІІ місце, впевнено перемогти Новоград-Волинський р-н 13:3 та черговий раз зберегти позиції району на обласному п'єдесталі.

Бронзові призери обласної Спартакіади 2012 з гандболу

16-17 березня в м.Житомир відбувся фінал обласної Спартакіади з гандболу серед дівчат. Ємільчинський район представляла команда Підлубівської ЗОШ, яка була підсилена гравцями з Ємільчиного та Степанівки. В першому матчі без проблем була обіграна команда Житомирського р-ну 16:2. Нашим гадболісткам, у боротьбі за вихід до фіналу з Черняхівським р-м, забракло трішки влучності 4:8. У малому фіналі, матчі за ІІІ місце, команда Ємільчинського р-ну святкувала впевнену перемогу над Червоноармійським р-ном 17:7.

Бронзовий дубль
 Нещодавно на сторінках "НТ" розповідалося про успіхи гандбольних команд Підлубівської школи: тоді і юнаки, й дівчата були першими в районі. Тому не випадково саме ці команди й предсталяли наш район на обласних зммаганнях. І це представництво стало вдалим як для однієї, так і іншої команди, а також для їхніх тренерів - вчителів фізичної культури школи Ярмоленка С.В., Філатова І.А., тренера ДЮСШ Дем'янчука А.В. Вийшовши у фінальну стадію змагань, у боротьбі за ІІІ місце дівчата здолали гандболісток Червоноармійського району 17:7, а тиждень по тому юнаки перемогли команду Новоград-Волинського р-ну 13:3 і також стали третіми.
 А перші досягнення гандболістів школи були у 2006 році. Тоді команда юнаків, виборовши першість у районі, зайяла високе друге місце в області. Це, до речі, було вперше як в історії школи, так і району. Тож спортивні традиції продовжуються.
 Нових злетів вам, юні спорсмени!

В.Москальчук,
НТ, 06.04.12

29 лютого відбулися фінальні матчі районної Спартакіади з гандболу серез юнаків. Поборотись за комплект нагород з незмінними призерами районних фіналів останніх років: Ємільчинською ЗОШ №1, Підлубівською та Рихальською ЗОШ, цього року приєднались Бараші.
ЗОШ №1 - Бараші 18:5, Підлуби - Рихальськ 16:8
ЗОШ №1 - Рихальськ 16:12, Підлуби - Бараші 18:3
В двох останніх матчах фіналу, команди розпочали безпосередню боротьбу за нагороди. Бараші, перемігши фаворита матчу Рихальськ з рахунком 14:10, здобувають бронзовий комплект медалей.

Підлуби - ЗОШ №1 11:10
У фінальному матчі зустрілись п'ятиразові призери останніх обласних змагань  гандболісти Ємільчинської ЗОШ №1 та першопрохідці обласного п'єдесталу  - Підлуби (2006). Перший тайм, після рівної гри на початку матчу, приносить певну перевагу Підлубам - 8:4. Другий тайм розпочався з напруженої боротьби, в якій незабаром встановлюється рівновага - 8:8. В заключні хвилини матчу більш влучнішими були Підлуби, які в підсумку здобувають перемогу - 11:10.
Продовжити переможні традиції таке завдання стоятиме  на обласній Спартакіаді перед командою та головним тренером чемпіонів С.Ярмоленком.

Чемпіони Спартакіади з гандболу

22 лютого, фінал районної Спартакіади з баскетболу (дівчата)
1. Підлубівська ЗОШ
2. Степанівська ЗОШ
3. Ємільчинська ЗОШ №1
Степанівка - ЗОШ №1 18:8, Підлуби - ЗОШ №1 27:4
Підлуби - Степанівка 12:11

Чемпіони Спартакіади з баскетболу

2 березня, фінал районної Спартакіади з гандболу (дівчата)

7 sportem   (22.04.2012 21:11) [Материал]
Бронзовий комплект медалей здобула збірна команда Ємільчинського району на обласній Спартакіаді школярів з допризовної підготовки юнаків.
Більш детально про змагання на Житомир.інфо
Склад команди Ємільчинського р-ну: Підлуби та Бараші по одному спортсмену, Середи - два спортсмени.

6 sportem   (24.03.2012 18:42) [Материал]
Житомир - Ємільчинський р-н 22:5. Перший тайм 8:4, в другому - грав другий склад. Такий крок, головного тренера команди С.Ярмоленка, дозволив в матчі за ІІІ місце впевнено перемогти Новоград-Волинський р-н 13:3 та черговий раз зберегти позиції району на обласному п'єдесталі.

5 sportem   (23.03.2012 22:14) [Материал]
Ємільчинський р-н - Попільнянський р-н 18:4. Завтра в матчі за вихід до фіналу команда Ємільчинського р-ну зустрінеться з командою м.Житомир.

4 sportem   (23.03.2012 15:48) [Материал]
23-25 березня в м. Житомир проходить фінал обласної Спартакіади з гандболу серед хлопців. В першому матчі команда Ємільчинського р-ну гратиме з Попільнянським р-ном.

3 sportem   (17.03.2012 19:16) [Материал]
В матчі за вихід до фіналу команда нашого району поступилась Черняхівському р-ну з рахунком 4:8.
В матчі за ІІІ місце здобуто перемогу над Червоноармійським р-ном 17:7.

2 sportem   (16.03.2012 19:47) [Материал]
З перемоги стартувала команда дівчат Ємільчинського р-ну на обласній Спартакіаді школярів. В першому матчі впевнено обіграна команда Житомирського р-ну 16:2. Наступний матч із Черняхівським р-ном.

1 sportem   (02.03.2012 17:21) [Материал]
2 березня відбувся фінал Спартакіади серед дівчат з гандболу. В напруженій боротьбі перемогу здобула команда Підлубівської ЗОШ, яка в фіналі перемогла Степанівку 8:7.
ІІІ місце - ЗОШ №1, 4 місце - гімназія, 5 місце - Мала Глумча.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.