19:23
Чемпіонат області, 6 тур, ФК Бараші - Зоря-Енергія 1:1
Другий матч поспіль ФК Бараші, на старті поєдинку вдома, дають супернику фору у вигляді забитого м'яча в свої ворота. Нереалізувавши свій момент, після навісу І.Чапського з лівого флангу та удару головою В.Чорного, якому трохи забракло влучності, футболісти ФК Бараші відразу пропустили швидку результативну контратаку по центру поля - 0:1.

ФК Бараші: Д.Міхєєв - В.Мухін (к), С.Козир, В.Чабак (О.Максимчук, 46'), Ю.Грицина - А.Корольчук (Ю.Галюк, 46'), О.Горобець, С.Литвиновський, І.Чапський ( Ю.Коваль, 86') - Д.Бабич, В.Чорний
Запасні: С.Вознюк, В-н Коваленко, В-й Коваленко
Голи: 0:1 - (Зоря-Енергія, 11'), 1:1 - Ю.Коваль (89')

Матч пройшов за схожим сценарієм  попереднього матчу, шансів забити другий м'яч в гостей було не менше, ніж відзначитись в господарів. В гостей слід відмітити штрафний удар в першому таймі, після виконання якого м'яч просвистів біля правої дев'ятки.
Під кінець матчу Ю.Коваль після удару Ю.Галюка добиває м'яч у ворота гостей - 1:1. Перший м'яч та очки команди на своєму полі вболівальники зустріли оплесками. Попереду матч з аутсайдером - Пресом (Радомишль) та перерва, після якої в команди буде можливість продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1272 | Додав: sportem
Всього коментарів: 2
2 Artes   (17.07.2010 19:11) [Материал]
Пресс-ФК Бараши=0:4(Горобец-2,Коваль и Черный по 1)

1 sportem   (10.07.2010 19:54) [Материал]
За оперативною інформацією shved'a ДЮФК - Хіммаш 1:0 матч не закінчено - побиття судді. Легіон - ФК Бердичів 1:1, Звягель-750 - Прес 5:1