01:08
Першість області, 4 тур, ФК Ємільчине - Спартак 5:0
Другу поспіль перемогу з великим рахунком здобула команда ФК Ємільчине в Першості області. Вже на 6 хвилині матчу оборона Спартака дала тріщину, перший м'яч після передачі Я.Климчука забив О.Дубняк. Через кілька хвилин В.Жеребчук, після проходу з  правого флангу, відправив другий м'яч у ворота гостей. Після виконання 16-метрового удару Р.Бондарчуком на 19 хвилині матчу голкіпер втретє виймає м'яч з сітки воріт. В кінці першого тайму відначився В.Ярошук, який з трьома забитими м'ячами на даний момент є кращим бомбардиром команди.
4 тур, 27 червня 2010, 15.55, ФК Ємільчине - Спартак 5:0
ФК Ємільчине:  О.Кузьменко, В.Антощук, В.Тимощук, К.Гольц (Д.Білоцький), Р.Бондарчук, Я.Климчук, О.Дубняк, П.Гриневич, В.Попович, В.Жеребчук (В.Ходоровський), В.Ярошук (К.Куницький)
Голи: 1:0 - О.Дубняк (6'), 2:0 - В. Жеребчук (9'), 3:0 - Р.Бондарчук (19'), 4:0 - В.Ярошук (38'), 5:0 - В.Жеребчук (59')
Нереалізований пенальті: Спартак (О.Кузьменко, 62')

В перерві матчу відбувся святковий розиграш лотереї з різноманітними призами, один з щасливих білетів дістався головному судді матчу.
Після відпочинку В.Жеребчук, який проводив свій перший матч за ФК Ємільчине в Першості області, робить дубль в матчі. На 62 хвилині матчу суддя призначає пенальті у ворота господарів, О.Кузьменко намертво фіксує м'яч після удару нападника гостей. Остання півгодина поєдинку пройшла без забитих м'ячів, 5:0 -  подарунок команди до Дня молоді вболівальникам!
Закріпитися у лідируючий групі команда матиме змогу проти своїх конкурентів ФК Черняхів (4 липня) та Арсеналом (11 липня).

Керамік - ФК Довбиш 6:2
У неділю 27 червня відбувся матч між принциповими суперниками ФК Керамік та футбольним клубу з Довбиша. Справжнє дербі було обіцяне тим фактом, що минулого року зустрівшись ці суперники на стадіоні в Баранівці і розгромили місцевий клуб в день міста з рахунком 5:0... Помста мала бути обов'язковою!!! Гра на початку була нервовою команди обмінялись моментами, і тоді почалось. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь Кераміка. Після перерви гості заграли активніше і почали проходити часті атаки, але все-таки баранівські футболісти змогли ще раз забити. Після цього за декілька хвилин суддя показав на 11 метровий у ворота Кераміка, форвард гостей легко розібрався з воротарем розвівши їх в різні кути. Як можна було зрозуміти зі скандувань вболівальників вони були не дуже задоволені судівством  та діями суддів матчу, буквально за хвилин 5 суддя назначив 11 метровий у ворота Довбиша і нападаючий Дмитро Савченко також холоднокровно і професійно реалізував свій шанс. Далі гра йшла у рівній боротьбі в центрі поля та на вістрі атаки, що показує ще 2 забиті м'ячі у ворота обох команд. Неймовірне дербі так і закінчилось до самого кінця  боротьбою і рахунком 6:2. Баранівські вболівальникі вдячні обом командам за цікавий футбол.
bodia10 (Баранівка)
Категорія: Першість області | Переглядів: 1660 | Додав: sportem
Всього коментарів: 151 2 »
15 sportem   (03.07.2010 08:38) [Материал]
У четвер ФК "Ємільчине" провів тренування перед відповідальним поєдинком у Черняхові.
Розмова тренера Юрія Воловеня із Житомира з гравцями по завершенні заняття. (фото)

14 Yaroslavson   (02.07.2010 20:57) [Материал]
Ваня то шось доказує то на жолость давить! biggrin

13 kvalentyn1@   (02.07.2010 20:35) [Материал]
ваня, чому ти постійно розказуєш нам про ваші проблеми?? ну чому нас повинно цікавить хто, по скільки скидавсь, щоб покосить ваше поле, чи хто з вас чим зайнятий??? ви виставились на змагання, от і грайте достойно!!! чому ти постійно ниєш??? зніміться з змагань та й не буде проблем, або переставай нить, ато ти тільки позориш команду!

12 Yaroslavson   (02.07.2010 19:57) [Материал]
це ваші проблеми , а не наші! а шо таке 4+2??? це схема гри кулішів?!

11 Ваня   (02.07.2010 19:49) [Материал]
Не в одних кулішах така проблема. Хотя колиб у всіх було такиє можливості як у вас от ти скажи ви в ємільчині часто скидаєтесь на те щоб скосить стадіон? Тепер запитайте остальних де вони беруть гроши? Чому гру з кулишами перенесли мотив ваш що вам грати в недилю так ви и раньше грали і нічого а куліші що не такі як всі? Да в емільчині можна грати 2 командами. Да вас на район грає лише 4+2 .

10 Yaroslavson   (02.07.2010 18:54) [Материал]
небачу суперника шоб новоградців брать! миж вас у фіналі й без новоградців розтрощили! правда на вашому так називаемому полі для випасання худоби важко буде грати!

9 Ваня   (02.07.2010 15:03) [Материал]
Візьміть новоградців вони знов зіграють проти Кулішів

8 Yaroslavson   (01.07.2010 14:35) [Материал]
наскільки мені відомо гру чемпіонату району Куліши - ФК Ємільчине перенесено! через участь команди з Ємільчиного в першості області!