09:39
Кубок Перемоги здобула команда Андрієвичі
9 травня 2010 р. на центральному стадіоні смт Ємільчине відбувся турнір з футболу на кубок до Дня Перемоги! Організатор турніру - відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА. В турнірі брало участь сім команд, гра тривала 2 тайма по 25 хвилин.
1/4 фіналу
Андрієвичі - ФК Ємільчине 3:1
ФК Ємільчине: Р.Остапчук - К.Гольц, В.Антощук, Д.Білоцький, А.Куницький - К.Куницький, Є.Голяка, Я.Климчук, Ю.Остапчук - О.Бацюн, В.Ярошук
 Команда Андрієвичі, керована викладачем НВПЕТ С.Савчуком та підсилена футболістами-студентами різних років Новоград-Волинська, в матчі відкритті проявила волю до перемоги з ФК Ємільчине - 3:1. Слід відзначити з матчу ФК Ємільчине - Звягель-750 брало участь п'ятеро футболістів та сумнівні переможні голи (офcайд).
Мала Глумча - Куліші 2:1
Команда Малої Глумчи, крім приїзду на таксі, в матчі з віце-чемпіонами району ще двічі здивувала: енергетичним колом перед матчем та перемогою - 2:1. На старті матчу Мала Глумча забила два м'ячі та втримала переможний рахунок в другому таймі.
Бараші - Підлуби 1:0
В складі команди Бараші грали футболісти ФК Бараші: О.Максимчук, Р.Майданович, Ю.Зінченко та ще двоє гравців, які минулого року на початку сезону виходили на заміну в ФК Бараші. За 4 хвилини до завершення матчу Бараші забили переможний м'яч.
Чміль

1/2 фіналу
Андрієвичі - Мала Глумча 1:0
Мала Глумча чинила опір, майже, до кінця матчу, але потужний удар  ("пуля" - слова вболівальника) футболіста Андрієвич зупинила тільки сітка (дев'ятка) воріт.
Бараші - Чміль 4:1
Футболіст Чміля, реалізувавши пенальті при рахунку 4:0, відкрив рахунок забитих м'ячів у новій історії команди.
ІІІ місце
Мала Глумча - Чміль +/-

Фінал
Андрієвичі - Бараші 2:0
Перевага Андрієвич в другому таймі реалізувалась у два забитих м'ячі в ворота команди Бараші.

Під невеличкий травневий дощик переможці та призери отримали привітання та нагороди від голови райради В.Ширми та начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Т.Примак.
Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 1655 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (11.05.2010 00:19) [Материал]

7 Artes   (10.05.2010 23:59) [Материал]
Да, полностью согласен с kvalentyn1@ что видно турнир получился интересным,вот толь как понять за третье место игры что не было или Чмель не стал играть?

6 kvalentyn1@   (10.05.2010 19:55) [Материал]
Бачу турнір видався цікавим.... ПО-перше, як Ємільчине програло Андрієвичам????
по-друге, як Куліші влетіли Глумчі?? ВОни ж майстри, а програли новачкам...)))

5 sportem   (09.05.2010 19:15) [Материал]
Цікавий вийшов підсумок турніру, призери минулорічного чемпіонату не зуміли пробитись до півфіналу. Чміль провів історичний матч - дебют у великому футболі.

4 sportem   (07.05.2010 11:49) [Материал]
Підтвердили участь ще дві команди: Бараші, Куліші.

3 Yaroslavson   (06.05.2010 15:16) [Материал]
також є іформація що Бараші хочуть взяти участь але наскільки це достовірно незнаю

2 dstr   (06.05.2010 14:06) [Материал]
А отдел семьи, молодежи и спорта РДА - молодцы! Турнир за турниром. Так держать!

1 sportem   (06.05.2010 13:41) [Материал]
Є інформація про участь команд: Андрієвичі, ФК Ємільчине, Підлуби, Мала Глумча
3.05.10, ТМ, Підлуби - Мала Глумча 2:0