10:21
Суперкубок переможців футбольних ліг Житомирщини.
 В суботу 24.10.2009 р. в смт Ємільчине відбулася гра між переможцем першої ліги ФК "Бараші" та чемпіоном Житомирщини ФК "Хіммаш".  Організатори підготували дуже симпатичний кубок для переможця матчу.
 Вдало дебютував у ролі адміна Artes, який розмістив новину такого змісту "Так що запрошуються всі бажаючі підтримати нашу команду, повболівати за цікавий футбол, буде дуже цікаво. Буде можливість порівняти гру нашої команди і команди вищої ліги в якій, з нового сезону, буде грати наш чемпіон. Всі на стадіон, а команда вас не підведе, як не підводила на протязі всього минулого сезону."

ФК "Бараші" - Хіммаш 2:2, 3:4 пен.
ФК Бараші повині були ще у першому таймі вирішувати долю матчу, але надійно грав у воротах воротар «Хіммаша». Коростенці теж мали чудову нагоду відкрити рахунок, але господарів теж врятував воротар. По грі було видно, що господарі більш технічні і швидкі, гості більш потужні. Перший тайм пройшов за переваги ФК Бараші, але рахунок залишився 0:0.
У другому таймі пішов більш відкритий футбол, коростенці почали більшими силами йти в атаку, але не завжди встигали повертатися у захист. Саме після провалу захисту «Хіммашу», господарям вдалося відкрити рахунок у матчі. С.Литвиновський чудовим ударом з лівої відправив м’яч у ворота. Гості досить швидко відігралися. З правого флангу пішла подача у штрафний майданчик господарів, захисник «Хіммашу» (№13) головою спокійно переправив м’яча у ворота – 1:1. Вразило як спокійно за цим спостерігали захисники ФК Бараші. Відновити різницю у рахунку господарям знову допомогла чудова контратака. Також пройшла подача з правого флангу, на випередження зіграв нападник господарів (здається це був Слободян) який головою у падінні переправив м’яча у ворота. Добити чемпіонів міг М.Слободян, але вийшовши ввіч-на-ввіч з воротарем «Хіммаша» не влучив у ворота. Зрівняли рахунок гості після розіграшу штрафного удару. М’яч відбив воротар господарів, але захисники знову не розібралися у штрафному майданчику і гравець «Хіммашу» з 7 метрів розстріляв ворота Міхєєва – 2:2. До кінця зустрічі суперники зберегли цей рахунок.
А в лотереї перемогли більш досвідчені гравці «Хіммашу» 4:3.

8 sportem   (30.10.2009 16:44) [Материал]
Цікавий сезон чекає нас у наступному році. І поєдинок "Барашів" з "Хіммашем" заклав уже першу інтригу: необхідно буде віддавати боржок. Що це барашівцям під силу, показала гра. На фоні переможця вищої ліги вони були нічим не гіршими, а значить серед найсильніших області, як мінімум, не загубляться. Ідея проведення цього матчу належать спонсорам "Барашів", які ради свого дітища готові на чималі затрати.
Придивившись один до одного у першому таймі, у другому суперники продемонстрували футбол, який люблять глядачі: гольові моменти виникали біля обох воріт, в результаті ваги рахунку схилялись то в один, то в інший бік. Двічі по ходу вели "Бараші", однак фінальний свисток зафіксував нічию.
У післяматчевій лотереї вирішальною стала майстерність воротаря "Хіммаша", який парирував два пенальті, і його команда заволоділа кубком.
НТ, 30.10.09

7 sportem   (24.10.2009 21:13) [Материал]
Чекаємо від присутніх на матчі - короткого опису про матч.
recoba, nord88-91, Artes respect !!!

6 shved   (24.10.2009 17:57) [Материал]
Гарну гру ФК Бараші сьогодні провела, як би при рахунку 2:1 М.Слободян використав свій момент (вихід ввіч-на-ввіч) перемога була за вами.

5 Artes   (24.10.2009 17:33) [Материал]
Очень жаль но ничего жизнь продолжается,победы ещё придут.

4 Vovinho   (24.10.2009 16:59) [Материал]
Бараші-Хіммаш-2:2 по пен. 3:4

3 recoba   (20.10.2009 22:25) [Материал]