22:08
Чемпіонат району 2009. 8-9 тур
22 серпня матч Ємільчине-Бараші не відбувся... Підлуби на виїзді з мінімальним рахунком перемогли Хутір-Мокляки, переможний м'яч на рахунку Ю.Козакевича. Куліші з аналогічним рахунком перемогли Андрієвичі та продовжують лідирувати в чемпіонаті.
VІІІ тур
22 серпня
Ємільчине - Бараші ?
23 серпня
Хутір-Мокляки - Підлуби 0:1
Куліші - Андрієвичі 2:1

Примітка: Команда Яблунець після І кола знялася з змагань, всім командам на початку ІІ кола зарахована технічна перемога над Яблунцем.

ІХ тур
29 серпня
Ємільчине - Андрієвичі 7:2
  Команда Ємільчине поступаючись після першого тайму Андрієвичам 1:2, після перерви подарувала вболівальникам справжній спектакль та розгром супернику - 7:2.
Підлуби - Куліші 2:3
 В Підлубах команда господарів поступилася лідеру чемпіонату Кулішам 2:3. Гості стримавши атакувальні дії господарів на 18 хвилині відкрили рахунок матчу. Через 10 хвилин команда Підлуб з пенальті встановила рівновагу.

Перед перервою, після штрафного удару, гості забили другий м'яч. Відразу після відпочинку Куліші відзначились втретє. На 80 хвилині рахунок набув фінального значення - 2:3.
Бараші - Хутір-Мокляки 4:3
 Бараші в матчі з Хутір-Мокляками  вигравали 4:1, але Хутір зумів скоротити рахунок до мінімального - 4:3.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1748 | Додав: sportem
Всього коментарів: 281 2 3 4 »
28 Romario   (09.09.2009 12:10) [Материал]
Куліші-професіонали!!!!

27 куня   (05.09.2009 19:44) [Материал]
При чому тут суддя, вилучення відбулося при рахунку 4-2 на користь Ємільчина!!! Щось місцевий суддя в Кулішах як міг допомагав, просто нагло судив в одну сторону і Ємільчине виграло всеодно!

26 Yaroslavson   (05.09.2009 13:27) [Материал]
а куліши в професіональному футболі!??? biggrin biggrin biggrin ШО ТИ МЕЛЕШ SLAVA???

25 SLAVA   (05.09.2009 02:12) [Материал]
Знову Ємільчино виграє. Це заслуга команди чи судді. Адже Ємільчино забиває тоді коли вилучають гравця противника. Наприклад коли вилучили капітана Кулішив Ємільчино забило, теж саме трапилось в матчі з Андрійовичами. Тож хай Ємільчино дякує своєму арбітру і хай арбітер грає замість Ємільчина сам, а сама команда посидить. І такій команді не місце у профісіональному футболі.

24 Yaroslavson   (04.09.2009 17:35) [Материал]