13:54
Чемпіонат району. 5-6 тур
 Стартовий матч 5 туру Андрієвичі-Ємільчине, через участь команди Ємільчине в турнірі ФСТ "Колос" (в черговий раз порадували ФК "Олевськ" - 0:3) перенесений. Команда Кулішів максимально скористалась даною можливістю, перемогла не без труднощів Бараші 1:0, одноосібно очолила турнірну таблицю чемпіонату.
Підлуби - Яблунець 0:1
2 серпня 2009 р., 16.15, с. Підлуби, 155 глядачів
Судді: С. Дідус (Підлуби), А.Яценко (Ємільчине), Яблунець
"Підлуби": Юрій Лугина - Сергій Сейко, Олексій Піскун, Анатолій  Філатов, Олександр Яценко - Сергій Гнатенко, Вадим Серпутько, Артем Чорноморець, Юрій Козакевич (Андрій Яценко, Анатолій Гнатенко) - Віктор Гнатенко, Олександр Заєць (Юрій Ігнатенко)
Гол: 65 хв.

Канікули та сезон відпусток зібрав півтори сотні глядачів в Підлубах на матчі між командами Підлуб та Яблунця. Гості, які після чотирьох поразок на старті з різницею м'ячів 10:25 перебували на останньому місці, за кількістю забитих м'ячів займали другий показник в чемпіонаті. Матч в Підлубах обіцяв легку перемогу господарів та черговий голепад за участю Яблунця...
 В першому таймі команда Підлуб мала: перекладину, стійку, перекладину, стійку чи перекладину. В другому таймі, після подачі кутового удару, м'яч в черговий раз потрапив в перекладину. На 65 хвилині матчу гості продемонстрували свою майстерність, пробивши під перекладину воріт 0:1.

Маючи досить ігрового часу команда Підлуб втратила кілька можливостей забити м'яч в ворота гостей. Команда Яблунця продовжує замикати турнірну таблицю, але перебуває в піднесеному настрої та в очікуванні нових перемог.

VІ тур 8 серпня
Ємільчине - Куліші 2:0
В складі команди Ємільчине проти несподіваного лідера Кулішів з минулого стартового складу на поле вийшли Д.Білоцький у захисті, Я.Климчук та О.Климчук. В першому таймі особливо небезпечних моментів біля воріт обох команд невиникало. Дальні удари О.Климчука пролітали набагато вище перекладини.

Після перерви гості мали можливість відкрити рахунок матчу, підступний удар в ближній кут голкіпер О.Алєксєєнко  відбив на кутовий. Після подачі кутового футболіст Кулішів пробив з зручної позиції ударом головою вище воріт. Основні події відбулися в кінцівці матчу. Спочатку в штрафному майданчику було збито Костянтина Куницького. Арбітр матчу А.Сокирко залишив цей момент поза увагою. Гості, які завдяки своєму судді (в минулому матчі відмінив чистий гол у ворота Кулішів) опинилися на першому місці, перебували за мить до сприятливого для себе результату. Але іншої думки був футболіст господарів К.Куницький, який за хвилину до завершення матчу відкрив рахунок, а в доданий час вдруге відправив м'яч в сітку воріт гостей.

Команда Барашів здобула перемогу в матчі проти Підлуб 6:2. Після першого тайму - 1:1, на початку другого протягом 10 хвилин Бараші зуміли тричі відправити м'яч в сітку воріт гостей. Під час дуелі двох голкіперів (пенальті), більшу майстерність проявив молодший  Юрій Лугина, відбивши удар досвідченого ветерана Барашів Валерія Зінченка.

При чому тут судді?????
ФК "Олевськ" - ФК "Ємільчине" (3:0, 2.08.09) засудили судді - запитай Лапіна старшого.

P.S. куня - ось мужик, написав 2:0, сам же два і забив Кулішам.

8 Evgeniy_acmilan   (13.08.2009 10:32) [Материал]
При чому тут судді????? Статистика таблиці говорить сама за себе!!! SPORTEM матч в суботу ще раз доведе, що Ємільчине є Ємільчине!!!! Ставте своїх суддів вам вони всеодно не допоможуть, 5 мячів це мінімум буде!!!! Це вам вся команда гарантує!!!! biggrin

7 sportem   (10.08.2009 23:46) [Материал]
Команді Ємільчина треба в рівних умовах змагатись, на виїзді хай судить місцевий суддя. Судді від ФСТ "Колос" судять тільки матчі Ємільчина.

6 куня   (10.08.2009 22:43) [Материал]
Да гра була дійсно важка але попереду ще дуже багато тяжких ігор, зокрема з Барашами!!! Доречі Яблунець знімається з чемпіонату района після закінчення першого кола!!!

5 Yaroslavson   (10.08.2009 21:07) [Материал]
це була найгирша гра за весь сезон!!! cry

4 Yaroslavson   (05.08.2009 21:09) [Материал]
В кулiшах звисно поле жахливе, але 10 очок заслуговуе поваги! и фк Емильчине повинно досить серйозно виднестись до циеи гри

3 sportem   (05.08.2009 20:40) [Материал]
Яблунець, який був згоден на синицю, все-таки в цьому матчі спіймав футбольного журавля. Після матчу футболісти Яблунця подякували С.Дідусу (Підлуби) - найкращому арбітру в матчах Яблунця. В Кулішах гол, який забили Бараші суддя відмінив - офсайд. В суботу Ємільчине (немає різниці яким складом) повинне винести Куліші, поле в Ємільчине вже готове.

2 Danik   (05.08.2009 20:07) [Материал]
Да, щось Бараші не були налаштовані на гру. Немає добре підготовленого молодого покоління в них, а "старічкі" вже своє відбігали.:) А Яблонець дійсно молодець!!!